Autokarowa wycieczka z Anglii do Polski

Podróżowanie to aktywność, o której gdzieś z tyłu głowy marzy każdy z nas. W końcu kto by nie chciał zobaczyć na własne oczy tego, jak żyje się w innych krajach, przyjrzeć się tamtejszej kulturze, czy tez spróbować lokalnych przysmaków. Problem pojawia się wtedy, gdy ktoś panicznie boi się latać samolotami. W pierwszą stronę jeszcze się przemogłem, ale już w drugą z pomocą na szczęście przyszły busy z Anglii do Polski

Podróże autobusem 

busy z Anglii do PolskiNie wiem dlaczego tak wiele osób uważa, że podróż autobusem jest fatalną sprawą. Zgodzę się z faktem, że trwa ona dłużej z oczywistych względów, ale poza tym nie dostrzegam minusów. W końcu lecąc samolotem też nie ma się do dyspozycji wiele miejsca wokół miejsca, szczególnie w klasach ekonomicznych. Poza tym zawsze istnieje ryzyko turbulencji, które naprawdę bywają bardzo nieprzyjemne, a do tego wszystkiego różne mało komfortowe dolegliwości związane ze zmianą ciśnienia. Tego wszystkiego można uniknąć wsiadając do busa, także dla mnie osobiście wybór jest dziecinnie prosty. Z Anglii podróżowałem w wyjątkowo komfortowych warunkach, miałem do dyspozycji ekran, na którym mogłem odtworzyć sobie ciekawe filmy, pooglądać zdjęcia, zagrać w przeróżne gry, czy też po prostu posłuchać muzyki, dzięki czemu podróż minęła naprawdę szybko. Ponadto autokar był klimatyzowany, dzięki czemu nie doskwierała mi wysoka temperatura panująca na zewnątrz. 

Podróż busem z Anglii do Polski wiąże się także z dodatkową atrakcją; a mianowicie z przepłynięciem na promie kanału La Manche, odwiedzeniem Francji i innych państw znajdujących się na trasie. Lecąc samolotem nie miałem takiej możliwości, a dzięki temu zobaczyłem jeszcze więcej. Gdybym wybierał jeszcze raz, na pewno ponownie zdecydowałbym się na taką podróż.