Bezpłatny wynajem aut

Praktycznie każdego dnia dochodzi do wypadku samochodowego i większość osób na własną rękę w Polsce auto z wypożyczalni aby móc kontynuować jazdę.  Jednak możemy zrobić coś takiego że wypożyczamy auto z wypożyczalni i nie zapłacimy za niego ani grosza Ponieważ kiedy Wina leży po stronie drugiego kierowcy to możemy wynająć zastępcze auto a cały kosz zostanie przeniesiony na ubezpieczenie OC sprawcy.

Naprawy auta bez dodatkowych kosztów

Naprawy bezgotówkowe na terenie gdańskaKiedy często podróżujemy po całym kraju to mamy wiele sytuacji, w których może dojść do kolizji drogowej czy nawet do wypadku. Zawsze wtedy potrzebujemy dodatkowego samochodu, aby kontynuować naszą jazdę ale niestety wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, że może bezpłatnie wynająć pojazd w wypożyczalni, a całe koszty pokryje sprawca kolizji drogowej. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, które podróżują codziennie z dziećmi do szkoły i samochód jest mi niezbędny, ale także do przedsiębiorców, którzy dostarczają produkty do swoich klientów czy też wysyłają pracowników do pracy w delegację i auto jest im również niezbędne. Tak właśnie działają naprawy bezgotówkowe na terenie Gdańska i wystarczy jeden telefon do wypożyczalni, aby firma wysłała pracownika który podstawi dla nas samochód który sobie wybierzemy. Warunkiem wypożyczenia auta jest jego wartość i nie może przekraczać wartości naszego pojazdu.

Samochody z wypożyczalni możemy wypożyczyć zarówno większe modele, takie jak busy czy auto rodzinne, jak również samochody osobowe sportowe czy terenowe.  Możemy zdecydować się na kilkudniowy wynajem aby tylko poczekać aż nasze auto zostanie naprawiony, ale jeżeli awaria pojazdu jest bardzo duża i naprawa potrwa tydzień lub nawet dłużej, to wtedy warto zostawać się na wynajem długoterminowy, zwłaszcza że nie ponosimy w tej sytuacji żadnych kosztów tylko sprawca kolizji będzie płacił za wynajęte przez nas auto.