Biżuteria ślubna z cyrkoniami

Cyrkonie są ulubionymi kamieniami stosowanymi powszechnie w biżuterii ślubnej. Mienią się tysiącem pięknych barw tęczy niczym diamenty a są nieporównywalnie tańsze. Kolie wysadzane cyrkoniami, bransoletki, kolczyki, spinki i tiary. Jednym słowem, każdy klejnot ślubny będzie wyglądał niczym wyjęty z królewskiego skarbca i doda uroku jego właścicielce. 

Od kolii po diadem: klejnoty ślubne

biżuteria ślubnaWybór ślubnej biżuterii związany jest bezpośrednio z krojem sukni i stylistyką wesela. Jeśli stawiamy na minimalizm, to wysadzana cyrkoniami kolia, będzie piękną ozdobą szyi, która przyciągnie wzrok gości i sprawi, że Panna Młoda będzie w centrum zainteresowania. Klejnoty wysadzane cyrkoniami zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi, syntetycznymi, posiadają piękny, nieprzemijający blask. Wspaniale mienią się zarówno w świetle dziennym, słonecznym, przy kościelnych lampach i świecach ustawionych na stole weselnym. Nawet o północy, podczas oczepin, Panna Młoda będzie błyszczeć niczym bajkowa księżniczka. Do sukni wyjątkowo strojnej przyda się nieco skromniejsza, stonowana, lecz wciąż elegancka biżuteria ślubna. Warto zastanowić się nad zestawem utrzymanym w tym samym stylu. W kompletach ślubnej biżuterii znajduje się naszyjnik lub kolia, kolczyki i bransoletka. Weselne broszki można także zastosować jako dodatkowa ozdoba sukni. Jeśli planujemy wesele w bajkowym stylu, to cyrkonie na pewno dodadzą nam blasku.

Wspaniała biżuteria na ślub idealnie sprawdzi się na każdym weselu. Nadaje się dla Pani Młodej, która chce błyszczeć niczym księżniczka. Także na minimalistycznych ślubach, naszyjnik z pereł i cyrkonii doda blasku. Wysadzane tiary i kolie przeniosą nas do innej epoki: wystawnego baroku lub strojnej, dekoracyjnej secesji. Tiary często wzorowane są na książęcych diademach.