Depilacja laserowa jedynym ratunkiem

 

Nie wiem co było ze mną nie tak, ale zawsze miałam problem z nadmiernym owłosieniem. Rosły mi włosy na nogach, na rękach bardzo ciemne i to nie mogłam sobie w żaden sposób z nimi poradzić. Co dwa dni, albo czasem i nawet codziennie musiałam się golić, bo już odrastały i wyglądało to bardzo nieestetycznie. Naprawdę, była to moja wielka zmora i problem.

Moja historia o depilacji laserowej

depilacja laserowa SzczecinMojego problemu nie zrozumie ten, kto nie spotkał się z czymś takim osobiście. Jest to bardzo uciążliwe. Musiałam wstawać wcześniej, żeby dokładnie się ogolić, żeby przypadkiem nikt ze znajomych nie zobaczył, że mam wąsik, czy takie ogromne włosy na rekach. Była to moja rutyna, ale zaczęłam szukać też innych rozwiązań. Za bardzo mnie to męczyło i nie czułam się swobodnie. Dowiedziałam się, że depilacja laserowa Szczecin jest obecnie bardzo chwalona przez osoby, które miały już takie zabiegi z laserem i twierdzą, że to naprawdę skuteczne. Podobno laser wręcz kocha takie ciemne włosy jak ja mam, a na jasnych i słabych działa dość kiepsko. Jednak na moich bez problemu, więc postanowiłam czym prędzej się tam wybrać i zacząć od mojej największej zmory, czyli wąsika. Wszystko inne jakoś mogłam zakryć, ale wąsika już nie schowam pod bluzką. Chodziłam na kilka sesji na raz, żeby nie tracić czasu. Po kilku sesjach, zauważyłam, że owłosienie znacznie wolniej odrasta i to było już samo w sobie dla mnie bardzo ważne. Po którejś sesji owłosienie zniknęło całkiem, ku mojej wielkiej radości.

Nigdy nie myślałam, że będę częstym bywalcem u kosmetyczki. Jednak jak widać, potrafiła pomóc na mój problem, który był dla mnie bardzo uciążliwy. Dzięki temu jestem teraz zupełnie innym człowiekiem i bez stresu mogę wychodzić na ulicę. Nie muszę też tak wcześnie wstawać, żeby się ogolić.