deski tarasowe kompozytowe

Dlaczego deski tarasowe kompozytowe są dobre?

Od dawna planowałem dobudowanie do parteru naszego domku jednorodzinnego tarasu. Mieszkaliśmy lat już 3 lata i brakowało nam przestrzeni do relaksu w sezonie wiosenno-letnim. Muszę z przykrością stwierdzić, że nie jestem typem złotej rączki, co też mój teść regularnie mi przypomina.

Zalety desek tarasowych kompozytowych

deski tarasowe kompozytoweStąd pewnie brak entuzjazmu na myśl o poświęceniu urlopu na budowanie trasu. Kompletnie nie wiedziałem jak się za to zabrać, żona uparła się, że taras ma być drewniany, więc spodziewałem się, że pod spodem przydałby się jakiś fundament czy wylewka. Nie byłem jednak przekonany co tego drewna, które wyobrażałem sobie zgniłe i pełne mchu już po dwóch latach. W wolny weekend wybraliśmy się do marketu budowlanego w Poznaniu, by kupić kilka roślin doniczkowych. Spotkałem tam bardzo łebskiego człowieka, z którym przeprowadziłam małą pogawędkę o tarasie właśnie. Od razu było widać, że człowiek ten zna się na rzeczy. Był bardzo konkretny, wymieniał argumenty za i przeciw konkretnym rozwiązaniom, i od razu powiedział mi, że jeśli chcę mieć taras stylizowany dna drewno, ale za dużo się z nich potem nie męczyć to powinienem wybrać trwałe deski tarasowe kompozytowe Poznań. Już wyobrażałem sobie jak żona po roku w mój jedyny wolny weekend mówi kokieteryjnym tonem przeciągając samogłoski: Artur, może odmalowałbyś taras? Istny koszmar, ten facet miał rację. Dowiedziałem się więc, że deski kompozytowe są odporne na mróz i słońce oraz antypoślizgowe.

Co prawda każda deska kompozytowa jest taka sama, czyli nie ma słojów i sęków – a to nie umknie mojej ukochanej – ale myślę, że mimo to jej się spodoba. Oczywiście argumentem decydującym jest to, że deska tarasowa kompozytowa nie wymaga malowania i impregnacji, a więc będę miał święty spokój tak długo jak tylko się da. Teraz nie chcę już nic innego.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *