Dobrej jakości pokrowce na Samsunga

Moja starsza córka niedawno skończyła osiemnaście lat. Z tej okazji postanowiłem zakupić jej jakiś naprawdę fajny i porządny prezent. Trafiło na nowego smartphona o którym córka opowiadała już od dłuższego czasu. Oczywiście dokupiłem także etui, aby mieć pewność, że telefon nie porysuje się za szybko.

Trwałe pokrowce na Samsungi

trwałe etui na telefon samsungDobrze wiem, że o najnowszym telefonie Samsunga moja córka marzyła od dnia jego premiery. Bardzo lubi robić zdjęcia, a że ten model posiada naprawdę rewelacyjny obiektyw, przypasował mojej córce jak chyba jeszcze żaden inny. Stwierdziłem, że osiemnaste urodziny będą doskonałą okazją ku temu, aby zakupić córce ten telefon. Znam jednak moją pociechę i wiem doskonale, że jest to bardzo żywiołowa i nieco nieostrożna dziewczyna, dlatego też dokupiłem trwałe etui na telefon Samsung. Nie był to drogi wydatek, ale za to gwarantujący dobrą amortyzację przy ewentualnym upadku telefonu. Poza tym etui posiadało piękny motyw kwiatowy który wiedziałem, że spodoba się córce. Przed wręczeniem córce telefonu nałożyłem na niego zakupione etui i od razu poczułem różnicę. Z początku cieniutki smartphone wydawał się delikatny i niezwykle kruchy, a po założeniu case wyglądał znacznie solidniej. Etui także sprawiało, że telefon lepiej leżał w dłoni i pewniej się go trzymało. Doskonale zabezpieczał się tylko tylną część telefonu gdzie jak wiemy znajduje się bateria, ale także rogi które są najczęściej narażone na zarysowania.

Córka niesłychanie ucieszyła się z nowego prezentu. Skakała tak bardzo z radości, że aż telefon wypadł jej z dłoni. Wtedy się delikatnie uśmiechnąłem ponieważ zamiast się zamartwiać, czy wszystko z nim ok, wiedziałem to na pewno. Rzeczywiście telefonowi nic się nie stało pomimo tego, że podczas lotu odbił się od szklanego stolika.