Dobry rower Romet

 

Dla niektórych z nas, dzień wolny od pracy, to okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Najczęściej jeździmy wtedy na rowerach i zwiedzamy okolice, bo przyjemność połączona z pożytecznym. Wystarczy mieć dobry rower.

Wyposażenie roweru Wagant

romet wagant 3Rowery z tej serii są dostępne w kilku odsłonach. Niemalże co rok wychodzi nowy model z serii Wagant i jest on unowocześniony oraz odświeżony. Romet Wagant 3, to popularny rower trekingowy, który świetnie się nadaje na długie wycieczki dla całej rodziny. Jadąc rowerem musimy się liczyć z tym, że potrzebne nam będą pewne bagaże, które bez problemu zmieścimy na tym modelu. Nie musimy brać ze sobą plecaka, bo wszystkie potrzebne rzeczy schowamy w dwóch sakwach, które zamontujemy na wytrzymałym, tylnym bagażniku. Oczywiście nie są one sprzedawane razem z rowerem Romet, ale możemy je dokupić w większości sklepów rowerowych. Dla zwiększenia komfortu jazdy, rower Wagant 3 został wyposażony w aluminiowe błotniki, które ochronią nas przed zachlapaniem w trakcie jazdy po mokrej nawierzchni. Rower posiada pełne, turystyczne wyposażenie, czyli błotniki, bagażnik, osłonę na łańcuch i stopka ułatwiająca stawianie roweru. Ponadto posiada on kompletne oświetlenie przednie i tylne. Przednie stanowi dynamo, a oświetlenie tyle znajduje się pod siodełkiem w formie małej lampki z diodą zasilaną baterią. Ze względu na bogaty osprzęt i wszelkie dodatki, rower waży niecałe osiemnaście kilogramów, ale sama rama jest bardzo lekka, bo została wykonana z aluminium.

Firma Romet od wielu lat produkuje wysokiej klasy rowery górskie, trekingowe, szosowe, czy miejskie. Klienci ufają tej marce, bo produkuje niezawodny sprzęt w przystępnej cenie. Producent udziela aż dwuletniej gwarancji na sprzedawany sprzęt rowerowy.