Dobry suplement w mojej diecie

Jakiś czas temu postanowiłam zadbać o siebie i schudnąć. Chciałam zrobić to bezpiecznie i rozważnie, zatem udałam się najpierw do profesjonalnego dietetyka, który zlecił mi podstawowe badania i zadbał o to, abym była dobrze przygotowana do nowego rodzaju żywienia i aktywności.

Mój najlepszy suplement w diecie

suplementy dietyNa początku, wspólnie z dietetykiem rozplanowałam całą tabelę żywienia i po konsultacjach przystąpiłam do treningów fizycznych. Po kilku tygodniach zaczęłam także stosować suplementy diety, które były dobrane zgodnie z moim planem dietetycznym. Produkty zakupiłam w aptece internetowej, a całość zakupów kontrolował mój trener personalny i dietetyk. Dobrano dla mnie odpowiedni zestaw witamin i minerałów. Suplementy były stosowane przeze mnie raz dziennie i pomagały prawidłowo wchłaniać wszelkie substancje odżywcze dostarczanie w pokarmie. Moja suplementacja opierała się głównie na składnikach pochodzenia roślinnego, w tym witamin z grupy A i B, brałam także skondensowaną dawkę witaminy C i D oraz młody jęczmień i pastylki na bazie papryczki chilli, które pomagały w lepszym trawieniu i metabolizmie. Ponadto, zapewniałam swojemu organizmowi odpowiednią dawkę biotyny, cynku i żelaza, a wyciąg z liści pokrzywy i zielonej herbaty pomagał zrzucić zbędne kilogramy i pozbyć się nadmiaru wody w organizmie. Dieta połączona ze skuteczną suplementacją sprawiła, że szybko zaczęłam zrzucać wagę, a aktywność fizyczna pomogła ujędrnić ciało.

Podczas całego procesu odchudzania bardzo ważne jest dostarczanie organizmowi bezpiecznych i skutecznych składników mineralnych i odżywczych, których zadaniem jest poprawa wyglądu naszego ciała i samopoczucia. Dzięki temu dobrze dobranym pastylkom moje odchudzanie przebiegło bezpiecznie i zdrowo.