Dostałem mnóstwo słodyczy reklamowych

 

Zdobycie tylu kontraktów było dla mnie nie lada wyzwaniem. Wiedziałem jednak, że tylko dzięki temu uda mi się utrzymać firmę i dlatego zmieniłem swoją ofertę. Stała się ona bardziej atrakcyjna i przyciągnęła wielu biznesmenów, z którymi podjąłem współpracę.

Paczka ze słodyczami od kontrahenta

słodycze reklamoweJeden z moich kontrahentów miał dla mnie szczególne znaczenie. Człowieka tego poznałem dzięki swojemu szwagrowi i pokładałem w nim największe nadzieje na wieloletnią współpracę. On mnie także doceniał od samego początku i współpraca nam się układała. Pewnego dnia, było to przed świętami dostałem przesyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej. W środku były słodycze reklamowe i nie miałem pojęcia kto mi sprawił taki prezent. Po chwili zorientowałem się, że to jeden z moich najważniejszych kontrahentów, który w ten sposób chciał podziękować mi za współpracę. Wyjąłem wszystkie słodycze i rozdałem je wśród swoich pracowników. Wszyscy byli zaskoczeniu z takiego prezentu i chętnie częstowali się słodyczami. Czekoladki były bardzo dobre i mimo, iż ograniczałem spożycie słodyczy to sam się pokusiłem na kilka sztuk. Zadzwoniłem od razu do tego kontrahenta, ażeby podziękować mu za tak wspaniały prezent, który zrobił na mnie ogromne wrażenie. Postanowiłem również mu się odwdzięczyć i wysłałem do niego gadżety firmowe, które przeznaczone były właśnie dla klientów wyjątkowych. Uznałem, że takie słodycze są świetnym pomysłem i sam zamówiłem dla swojej firmy takie właśnie słodycze.

Słodycze wysłałem swoim pozostałym kontrahentom i to był doskonały krok. Każdy docenił mój gest i współpraca była kontynuowana w kolejnym roku. Mogłem być spokojny o losy swojej firmy i nie obawiałem się już, że coś pójdzie nie tak. Wszystko właśnie szło wręcz doskonale.