rozdzielnice średniego napięcia

Dostawcy i rozdzielnice średniego napięcia

Widziałem dzisiaj artykuł na temat branży zajmującej się dostawą prądu. Wiadomo, że na polskim rynku tak naprawdę jest jedna wielka firma, która poprzez swoją działalność marketingową bije pozostałe spółki, albo prywatne interesy na łeb na szyję. Czytając ten artykuł, zacząłem zastanawiać się, kto tak naprawdę jest odbiorcą?

Rozdzielnice średniego napięcia – kto kupuje?

rozdzielnice średniego napięciaTo znaczy nie chodzi mi o nas, czyli zjadaczy chleba, którzy zwyczajnie zaopatrują swój dom w energię elektryczną, która w dzisiejszych czasach niezbędna jest nam do życia. Zacząłem się zastanawiać, kto jest klientem takich małych rodzinnych firm? Kto na przykład kupuje takie szafy rozdzielcze, albo takie bezpieczne rozdzielnice średniego napięcia? Kto zamawia na przykład stacje transformatorowa i każe u siebie montować szafy sterownicze? W ogóle zastanawiam się jak te małe biznesy się utrzymują. Ile na przykład otrzymują dziennie zamówień na takie szafy rozdzielcze? Jaki jest koszt, jeśli ktoś montuje właśnie takie stacje transformatorowe? Naprawdę się nad tym zastanawiam, bo ja na przykład nie musiałem nigdy myśleć o tym, żeby zamontować u sienie takie szafy sterownicze. Nigdy nie pomyślałem, nie zastanawiałem się nawet nad tym ile kosztują i tak naprawdę, do czego służą takie rozdzielnice niskiego napięcia.

Jak myślicie ile zarabia taki mały dostawca prądu i jaki jest to procent zarobków olbrzymich korporacji? Jak myślicie? Czy wszystko dzisiejszych czasach opiera się na sprawnym marketingu? Bo ja na przykład miałbym problem, żeby zaufać jakiemuś małemu dostawcy.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *