Dron na weselu

Mój kolega od wielu lat jest kamerzystą na weselach. Ja z mężem jesteśmy już dziesięć lat po ślubie i on już wtedy kamerował na nasze wesele. Jak dla mnie kolega ma przede wszystkim duży talent. I jego filmy z wesel wyglądają zupełnie inaczej.

Filmowanie wesela dronem – nowa jakość

filmowanie dronem

Taki film jest zrobiony naprawdę profesjonalnie. Zresztą nie ma się czemu dziwić bo kolega inwestuje naprawdę dużo pieniędzy w nowoczesny sprzęt a także w różnego rodzaju szkolenia. I na te szkolenia, w których bierze udział odbywają się nie tylko w Polsce ale także za granicą. Można powiedzieć więc, że z roku na rok jego filmy z wesel są coraz lepsze. Zresztą świadczy o tym chociaż to, że kolega jakoś specjalnie nie musi się wcale reklamować. Po prostu wszyscy klienci jakich ma są z polecenia. A to chyba najlepiej świadczy o tym jak wygląda jego praca i jak on do niej podchodzi. Ostatnio gdy był na śląsku kupił sobie nowy sprzęt. Jest to dron, który jest teraz naprawdę coraz bardziej popularny na weselach. Kolega był niedawno na weselu w Katowicach i to tam pierwszy raz zrobił fachowe filmowanie dronem w Katowicach, które bardzo mu się spodobało. Na początku nie wiedział czy to filmowanie dronem będzie miało jakiś sens i czy te materiały jakie nagra w ten sposób przydadzą mu się podczas montowania filmu. Jednak gdy tylko zobaczył efekt końcowy to doszedł do wniosku, że to filmowanie dronem to jest naprawdę bardzo dobry pomysł. Szczególnie podczas różnych zabawa grupowych takie filmowanie z góry daje zupełnie nowy efekt. Oczywiście jest to tylko wsparcie takiego zwykłego filmowania.

Ale jeśli się wszystko dobrze zmontuje to efekt jest nieporównywalny do niczego innego. Kolega opowiadał, że na początku gdy zaczął bawić się tym dornem to tylko w kilku miejscach podczas wesela wykorzystywał te efekty. A teraz dodaje tych efektów coraz więcej.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *