Drzwi z okienkiem był dobrym wyborem

Moja mam prowadziła aptekę od kiedy pamiętam. Poszłam w jej ślady. Zawsze podobała mi się ta pracy. Kiedy byłam małą dziewczynką często przychodziłam z mamą do pracy i pomagałam jej w układaniu leków. Studiowałam na tej samej uczelni co moja mama i cieszyłam się kiedy mama zdecydowała się przejść na emeryturę i zostawić mi aptekę, której tyle poświęciła czasu i pracy.

Nowe drzwi były wygodne

drzwi z okienkiemMieliśmy dobry punkt, dzięki temu sporo osób nas odwiedzało i kupowało u nas różne leki. Poza tym wiele osób doceniało wiedzę mojej mamy i moją. Starałyśmy się zawsze dobrze doradzić i nie naciągać klientów niepotrzebnymi lekami czy suplementami. Kiedy przejęłam aptekę postanowiłam wprowadzić małe zmiany. Zdecydowałam się na zainwestowanie pieniędzy w mały remont. Przede wszystkim zmieniłam drzwi. Stwierdziłam, że nowe drzwi z okienkiem będą idealnie pasować do naszej apteki. Postanowiłam prowadzić raz w tygodniu dyżury w nocy więc takie rozwiązanie z drzwiami było bardzo wygodne. Umożliwiało to swobodne przekazywanie leków klientom. Klienci nie musieli w nocy wchodzić bezpośrednio do apteki. Przy drzwiach specjalista zamontował mi dzwonek więc jak było zapotrzebowanie podchodziłam do drzwi i otwierałam okienko brałam receptę i wydawałam le. Mamie spodobały się zmiany , które wprowadziłam. Cieszyła się, że tak dobrze mi idzie i że apteka nadal się rozwija.

Zmiany były potrzebne a ładne wyposażenie i nowe drzwi przyciągnęły jeszcze więcej klientów, którzy chętnie robili u nas zakupy. Słuchałam porad mamy i chętnie także z nich korzystałam. wiedziałam, że mamy doświadczenie w branży jest bardzo cenne. dzięki niej tak wiele osiągnęłam i jestem w tym miejscu, w którym jestem. Jestem jej wdzięczna. Praca w aptece daje mi dużo satysfakcji.