Dziecko w szkole tańca

Kiedy urodziła się Marysia to wiedziałam, że będzie to żywiołowe dziecko. Razem z mężem mamy podobne charaktery i to było nieuniknione. Kiedy Marysia już dorosła to zaczęła się interesować tańcem i postanowiłam, że zapiszę ją gdzieś na naukę.

Zadowolenie dziecka ze szkoły tańca

szkoła tańca dla dzieci OlsztynMoja córka kochała taniec od kiedy stanęła na nogach. Nie chciałam pozbawiać jej tej pasji tylko ją jeszcze wspierać. Dlatego po ustaleniu z mężem doszliśmy do wniosku, ażeby zapisać ją do szkoły tańca. Była u nas taka jedna szkoła tańca dla dzieci Olsztyn, którą polecało wielu rodziców. Koszty nie były tak wysokie i pojechałam tam, żeby dowiedzieć się wszystkiego. Nie miałam pojęcia jak nauka przebiega w przypadku dzieci i musiałam wiedzieć jakimi technikami się posługiwali nauczyciele. Dzieciaki potrafią być marudne i wcale tak łatwo się z nimi nie pracuje. Kobieta, z którą rozmawiałam zaprosiła mnie na salę, żebym osobiście mogła zobaczyć jak wygląda lekcja tańca dla maluchów i od razu mi się spodobało. Mieli tam odpowiednie podejście do dzieci i widziałam, że wszystkie są bardzo szczęśliwe a nauka tańca sprawia im ogromną przyjemność. Marysię zapisałam od razu i następnego dnia razem z nią pojechałam na pierwsze zajęcia. Rodzice mogli siedzieć na widowni i wspierać swoje pociechy a ja z tej możliwości skorzystałam. Moja córka od razu zdominowała inne dzieci mimo iż była nową osobą w grupie. Tańczyła najlepiej i bardzo szybko uczyła się nowych kroków co również nauczyciel docenił. Byłam z niej bardzo dumna.

Marysia po roku nauki w szkole tańca potrafiła już bardzo dużo. Zajęcia zawsze sprawiały jej ogromną przyjemność. W domu zawsze chwaliła się całej rodzinie czego się nauczyła. W przyszłości wyślę ją na jakiś konkurs, bo świetnie sobie radzi.