Eleganckie męskie stringi

Jeszcze do niedawna, stringi były przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Ostatnio jednak, męskie stringi są coraz to chętniej noszone również przez panów. Zastanawiam się, co może być tego przyczyną. Być może to, że panowie stają się coraz to bardziej otwarci i pewni siebie. Trudno ocenić, ale faktem jest, że jest to zjawisko na pewno powszechne.

Nie dla każdego są męskie stringi

męskie stringiMój mąż, jeszcze niedawno nie był zwolennikiem tego rodzaju bielizny. Uważał, że męskie stringi noszą homoseksualiści, do których on przecież nie należy. Zdarzało się, że wyśmiewał mężczyzn noszących taką bieliznę, szczególnie, kiedy panowie ubierali ją na plaży. Rzeczywiście, nie zawsze wyglądało to estetycznie. Wiele zależało od tego, jaką sylwetkę prezentuje dany pan.  W przypadku otyłych mężczyzn, założenie stringów prawie zawsze wyglądało mało interesująco, a wręcz odpychająco. Przynajmniej tak było w moim odczuciu, choć wiem, że też wiele kobiet mogło mieć podobne wrażenia. Najgorzej, jeżeli nieopodal biegały po plaży małe dzieci, wtedy to naprawdę mogło wyglądać komicznie, a może i wulgarnie.Trudno wytłumaczyć małemu chłopcu, dlaczego ten pan nie ma majtek, tylko jakiś pasek na tyłku. Jeżeli kobieta ubierała na plaże stringi, choćby miała nadwagę, to zawsze inaczej to prezentowało się. Być może wynikało to z tego, że społeczeństwo jest jednak bardziej oswojone z takimi obrazami.

Jeżeli chodzi o mój gust, to uważam, że męskie stringi nie są wskazane dla każdego mężczyzny. Niestety, ale wiele panów nie ma odpowiednich warunków do noszenia tego rodzaju bielizny. Mało który pan ma na tyle dobra sylwetkę, że może sobie pozwolić na ubiór takich majtek. Warto podejść samokrytycznie do samego siebie i nie zawsze podążać ślepo za modą, bo można się skompromitować. Nie wszyscy jesteśmy odporni na krytykę.