Etui na telefon

Ochrona telefonu jest bardzo ważna, gdyż jest on narażony każdego dnia na większe lub mniejsze uszkodzenia. Czasem wystarczy, że telefon wypadnie nam z ręki i zostanie na tyle dotkliwie uszkodzony, że konieczna będzie kosztowna naprawa.

Jak wygląda oryginalne etui na iphone’a?

etui iphone xsKupując nowy telefon, warto od razu pomyśleć o jakimś pokrowcu, który zabezpieczony go przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Choć większość z nich nie jest wymagająca naprawy, to znacznie obniżają wartość telefonu. W sprzedaży dostaniemy pokrowce wykonane z silikonu, naturalnej skóry lub z gumy, ale są też etui iphone xs, które są pancerne. Iphone wymaga szczególnej ochrony, bo to model znacznie bardziej kosztowny niż zwykły telefon. Oryginalne etui może kosztować nawet ponad sto złotych, ale jest ono gwarancją idealnie dopasowanej ochrony wykonanej z wytrzymałych materiałów. Etui na iphone’a jest wykonane z termopoliuretanu i poliwęglanu oraz posiada zintegrowaną osłonę, dzięki czemu zapewnia kompleksową ochronę. Tył i przód pokrowca mogą być magnetyczne, dzięki czemu będą lepiej się łączyły na urządzeniu. Od strony wyświetlacza, etui posiada nieco wystające ranty, które doskonale zabezpieczają go przed kontaktem z płaskimi powierzchniami. Choć pokrowiec na telefon jest pancerny, to nie zabezpieczy go przed wodą. Zawsze lepiej mieć na telefonie ochronę, bo nigdy nie wiadomo kiedy upadek telefonu może być tym ostatnim. Naprawy iphone’ów bywają kosztowne, więc lepiej nie ryzykować i go zabezpieczyć.

Etui na każdy model telefonu kupimy w specjalnym sklepie z pokrowcami lub w internecie. Najlepiej wybierać oryginalne modele, bo będziemy mieli pewność, że na pewno będą pasowały i dobrze spełniały swoje zadanie. Takie etui nie zakłóca pracy urządzenia, ani korzystania z niego.