Flagi reklamowe na event

Bardzo często możemy zauważyć flagi reklamowe, które wykorzystuje się do stoisk eventowych. Dzięki temu, że flaga posiada dużą powierzchnię reklamową oraz niewielkie rozmiary transportowe to jest to także świetny produkt jako dodatek do namiotów. Maszt flagi reklamowej składa się z aluminium i jest odporny na porywy wiatru.

Z czego wykonana jest flaga reklamowa?

producent flag reklamowychNajczęściej flaga reklamowa wykonana jest z poliestru oraz drukowana jest cyfrowo. Nadruk sublimacyjny wykonany jest o najwyższym stopniu nasycenia i niektóre rozmiary flag wykonujemy z dwóch warstw mikrofibry, dzięki czemu hamuje to przenikanie grafiki na drugą stronę. Producent flag reklamowych oferuje nam szeroki wybór różnych rozmiarów i kształtów, dzięki czemu możemy dopasować produkty do własnych potrzeb. Możemy również wybrać odpowiednie mocowanie flagi do podłoża i bardzo popularne stają się obrotowe podstawy, które zapewniają również bezpieczeństwo użytkowania flag podczas bardzo wietrznej pogody. Producenci deklarują, że flagi reklamowe z nadrukiem możemy swobodnie prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza i wszystkie informacje dotyczące konserwacji tkanin znajdziemy w ulotce dołączonej do flag. Wszystkie maszty z flagami pakowane są specjalne pokrowce zapinane na zamek i najczęściej rozmiar transportowy Legii reklamowej to 129 cm. Dobrym rozwiązaniem jest podstawa krzyżowa z rotatorem do flagi, która jest prostym i stabilnym rozwiązaniem.

Mobilne flagi reklamowe z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem dla właścicieli firm, którzy często uczestniczą w różnego rodzaju eventach oraz konferencji biznesowych, a także reklamują swoje produkty na rynku. Możemy również flagę reklamową codziennie wystawiać przed nasz budynek firmowy, aby informować naszych klientów o nowych promocjach.