Gdzie kupić stół warsztatowy w niskiej cenie

 

Nowy warsztat zamierzałem otworzyć pod koniec sierpnia. Niewiele czasu mi zostało zważywszy na fakt, nie nie miałem jeszcze wszystkich urządzeń. Oczywiście kupiłem wszystko co istotne, jednak na dostawę musiałem poczekać trochę dłużej, bo wszystko szło z zagranicy.

Kupno używanego stołu warsztatowego

stoły warsztatoweZe szwagrem dogadałem się, że wykona dla mnie stół warsztatowy, bo się na tym znał i na dodatek miał to zrobić po kosztach. Niestety, ale u szwagra w firmie był gorący okres, bo wpadło mu dużo zleceń i nie był w stanie zająć się moim zamówieniem. Nie mogłem czekać, bo stół był mi potrzebny właściwie na wczoraj. Postanowiłem więc sprawdzić, czy dostępne na rynku były stoły warsztatowe i kupić jakiś używany egzemplarz w niskiej cenie. Postanowiłem skorzystać z gazety, gdzie umieszczone były różne ogłoszenia i tam poszukać stołu warsztatowego. Znalazłem interesujące mnie ogłoszenie, ale nie było zdjęcia stołu i nie wiedziałem jak wyglądał. Sprzedający jak się okazało też był z Bydgoszczy, więc umówiłem się z nim na spotkanie. Mogłem obejrzeć stół przed zakupem i taka forma mi odpowiadała. Kiedy dojechałem na miejsce, to sprzedawca już na mnie czekał. Stół warsztatowy wystawił z garażu, żebym mógł go sobie dokładnie obejrzeć. Był w świetnym stanie i jak na moje oko wyglądał jak nowy. Zapewne był mało używany. Dogadałem się z tym człowiekiem co do ceny i nawet się ucieszyłem, bo sprzedał mi ten stół taniej, niż zaznaczone to było w ogłoszeniu. Miałem już wszystko.

Nowy warsztat usytuowany był w doskonałej okolicy, co spowodowało, że zjawiało się u mnie jeszcze więcej klientów. Zatrudniałem kilka osób, które miały odpowiednie doświadczenie zawodowe. Ufałem sowim pracownikom, ponieważ nigdy nie zawodzili. To była bardzo zgrana ekipa.