Gdzie w Łodzi zrobię zabieg falami radiowymi?

 

Przychodzi taki moment w życiu każdego człowieka, gdy powinien docenić siebie. Zazwyczaj wydaje się, że to co robimy jest normalne, naturalne i obowiązkowe. Nie do końca tak jest. Trzeba być dobrym dla siebie i nagradzać się za ciężką prace, by życie nie było tylko obowiązkiem. Po obronie pracy dyplomowej i ja nagrodziłam siebie.

Zabiegi kosmetyczne z użyciem fal radiowych

fale radiowe łódźOd dawna myślałam o falach radiowych. Ale zawsze pieniądze przydawały się na coś innego; albo akurat szłam do pracy lub się uczyłam. A szkoda, bo dobroczynny wpływ fal na urodę wpływa także na samopoczucie. Gdy rozmawiałam z kobietami, które już wcześniej korzystały z zabiegów falami radiowymi, szczególnie na twarz, zawsze mówiły, że potem długo miały mnóstwo energii do działania. Wtedy właśnie zainteresowałam się bliżej tym zabiegiem. Wyszukałam fale radiowe łódź, zabiegi i cennik. Wiedziałam już, że to zabieg dla mnie. I na moje „bryczesy” fale również miały się sprawdzić. Nie miałam nigdy problemu z trądzikiem, ale z cellulitem od zawsze. Nie pomagała dieta, ani ćwiczenia, liczyłam, że pomogą fale. Wszędzie gdzie miałam więcej tłuszczu mogłam zastosować ten zabieg. Nie miałam nic do swoich łydek, przedramion czy okolicy oczu, ale uda aż prosiły się o wizytę w gabinecie kosmetycznym. Jak obiecałam tak zrobiłam i po egzaminie poszłam na terapię liftingującą na pośladki. Byłam tak zadowolona, że umówiłam się od razu na następny termin. Trochę musiałam poczekać, bo były to dopiero moje urodziny.

Każda okazja jest dobra, by stać się piękniejszą! Jedni lubią podróże, inni lubią dobrze zjeść, a mnie sprawiało przyjemność, gdy dbałam o siebie. Tak zostało do tej pory. Gdy dostałam nową pracę zafundowałam sobie fale na brzuch, gdy otrzymałam premię poszła na dekolt. Ciągle mam motywację do życia i rozwoju zawodowego!