Goście chętnie zatrzymują się w hostelu

Koleżanka poprosiła mnie żebym ją zastąpiła w pracy. Miałam mieć wolny weekend ale Marlenie coś wypadło i musiała pojechać do rodzinnego domu. Jesteśmy przyjaciółkami i zawsze sobie pomagamy. Ja także mogłam zawsze na nią liczyć. Poznałyśmy się w pracy. Od kilku miesięcy pracuję w hostelu w centrum miasta.

Praca w hostelu nie jest wymagająca

hostel w Poznaniu tanioZaczęłam poszukiwania pracy jak przyjechałam do Poznania z Bydgoszczy. Rozpoczęłam studia zaoczne i wiedziałam, że muszę znaleźć jakąś pracę żeby mieć swoje pieniądze. Nie chciałam na wszystko brać pieniążków od rodziców. Praca w hostelu jest bardzo prosta. Jestem odpowiedzialna za kontakt z osobami, które się u nas zatrzymuję. Dbam o to żeby każdy gość i turysta dobrze się u nas czul. Pracuję na recepcji. Nasz hostel w Poznaniu tanio jest często wybierany przez klientów. Nasze ceny za pokoje są bardzo przystępne. Serwujemy naszym gościom bardzo smaczne jedzenie. Pokoje w hostelu są dobrze urządzone. Mebelki są elegancki i bardzo funkcjonalne. Właściciel przy urządzaniu postawił na jakość i minimalizm. Dzięki temu pokoje są funkcjonalne i przestronne. Każdy z gości chwali pobyt u nas. Mamy sporo dobrych opinii na naszej internetowej stronie. Dzięki temu klienci mogą zapoznać się z naszym hostele. Dowiedzieć się jakie mamy pokoje i w jakich są cenach. Kiedy Marlena musiała jechać do rodzinnego domu akurat w ten weekend nie miałam żadnych zajęć więc bez problemu ją zastąpiłam. Ruch był spory ale ja lubię moją pracę i chętnie do niej chodzę.

Lubię pracę z klientami tym bardziej, że trafiają nam się zawsze bardzo mili turyści, którzy nie robią nam żadnych problemów. Cieszę się, że udało mi się znaleźć taką dobrą pracę, w której dobrze zarabiam i mogę się rozwijać a także szlifować mój język angielski.