Ile kosztuje Haibike?

 

Rowery elektryczne cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma się czemu dziwić, bowiem to profesjonalny sprzęt, który tak naprawdę łączy w sobie zalety zwykłego, ale klasowego roweru, z pojazdem elektrycznym o dużym zasięgu. 

Czym charakteryzuje się Haibike?

haibike hardsevenNajważniejszymi elementami rowerów elektrycznych są silnik i bateria. Silnik, ponieważ to on zapewnia nam napęd, a bateria, ponieważ jest jego źródłem zasilania. Rower Hardseven jest wyposażony w silnik od znanego, japońskiego producenta, co jest gwarancją jego niezawodności i wytrzymałości. Natomiast jeśli chodzi o baterię, jest bardzo pojemna i możemy na niej pokonać nawet osiemdziesiąt kilometrów bez konieczności ładowania. To naprawdę spory zasięg, zważywszy, że konkurencyjne rowery, mają znacznie mniej pojemne baterie. Haibike Hardseven kosztuje około dziesięciu- jedenastu tysięcy złotych, co nie jest ceną wygórowaną, bowiem za tą kwotę trafia do nas jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, rowerów z wysokiej półki. Sportowy charakter tego jednośladu oddaje również jego design, który już na pierwszy rzut oka sugeruje, że to bardzo szybki pojazd. To klasyczny rower górski, jednak po włączeniu napędu elektrycznego, zamienia się w prawdziwą maszynę, która ułatwi nam pokonywane wzniesień z prędkością nawet dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę. To naprawdę sporo, biorąc pod uwagę, że średnia prędkość w takich trasach jest nie większa niż dziesięć kilometrów, w dodatku przy założeniu, że pokonuje ją profesjonalista,

Warto postawić na elektryczny model Hardseven, ponieważ poradzi sobie na każdej trasie i w każdym terenie, a prędkość, jaką rozwija po włączeniu zasilania jest naprawdę imponująca. Taki rower doskonale nadaje się zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak też terenowej.