Ile kosztuje wymiana ekranu?

W smartfonach najczęściej uszkodzeniom ulegają wyświetlacze, bowiem jest to ich najbardziej eksponowany element. W przypadku s7 Edge tym bardziej o to łatwo, gdyż ekran jest naprawdę spory i zajmuje niemal całą przednią powierzchnię. 

Kto wymienia wyświetlacze w Samsungach s7 Edge? 

wymiana ekranu samsung s7 edgeTen model jest jednym z najpopularniejszych, mimo, że jest na rynku od około trzech lat. Natomiast nie ma co ukrywać – wyświetlacz jest jednym z jego najważniejszych i najlepszych elementów. Doskonałe, wyraziste kolory i rozdzielczość, jakiej próżno szukać w produktach konkurencji. Bowiem s7 Edge to prawdziwa maszyna, która nadaje się zarówno do pracy biznesowej, jak i do codziennego użytkowania. Jednak komu nie zdarzyło się upuścić smartfona z wysokości, czy też zrzucić z wysokości biurka, albo szafki. No właśnie, to przydarza się przecież niemal każdemu, a wtedy najczęściej dochodzi do rozbicia ekranu. Jeśli chodzi o koszt naprawy to jest to zdecydowanie najdroższa część smartfona i nie inaczej jest w przypadku tego modelu. Jeżeli i nam jest potrzebna wymiana ekranu Samsung s7 Edge jest modelem, w jakim zrobimy to bez trudu. Bowiem w każdym mieście działają serwisy, które specjalizują się w serwisowaniu Samsungów. Zatem nieważne jest, czy posiadamy s7 Edge, czy też inny flagowy model, tutejsze serwisy na pewno zadbają, by przywrócić im sprawność. Wymiana wyświetlacza zajmuje serwisom od jednego do dwóch dni roboczych, zwłaszcza w przypadku, gdy korzystamy z renomowanych punktów naprawczych. 

Przy wyborze serwisu nie należy kierować się kosztami, ale przede wszystkim renomą, gdyż za tym idzie jakość usług. A poza tym serwisy nie powinny zarabiać na koszcie danej usługi, a raczej na ilości klientów, co obserwujemy w przypadku najlepszych z nich.