lamiglowki

Imprezka z łamigłówkami

Słuchajcie. Szykuje mi się impreza ze znajomymi. Chciałabym, żeby nie była ona taka standardowa z wódką i zagryzką. Chciałabym, żebyśmy tym razem świetnie się bawili grami. Spotykamy się w gronie dobrych znajomych raz tu, raz tam, czasem w lokalu, a czasem u kogoś prywatnie. Tym razem wypadło, że imprezujemy u mnie w domu.

Czy łamigłówki są dobre na spotkanie towarzyskie?

lamiglowkiChciałabym wykorzystać tę okazję i pokazać znajomym, że gry mogą być fajne. Myślę, że jak dokonam dobrego wyboru, to mogę ich wciągnąć i oderwać od gier komputerowych. Mam przygotowane już dwie gry karciane, które wydają się mi odpowiednie. Zastanawiam się jednak nad planszówką. Znacie jakieś gry planszowe nadające się na rozgrywki pełnoletnich osób? Chodzi mi o to, że nie może to być grzybobranie, tylko coś poważniejszego, ale jednocześnie nic ze skomplikowanymi zasadami, bo po alkoholu, może okazać się za trudne. Dobrze by było, gdyby gra doprowadzała do śmiesznych sytuacji. Jak będzie wesoło, to wszyscy będą zadowoleni. Myślę, że również łamigłówki sklep mogłyby się sprawdzić. Jak możecie coś polecić, to piszcie. Chętnie wybiorę się do sklepu i kupię coś nowego. Jest jedna gra planszowa, która mi wpadła w oko. Znalazłam ją w sklepie internetowym i już zamówiłam. Potrzebuję jednak czegoś jeszcze, żeby goście mieli wybór. Jutro po pracy wstąpię do pobliskiego sklepu z grami i będę się jeszcze rozglądać, ale fajnie byłoby mieć już jakieś pomysły od Was i gry na miejscu obejrzeć. Mam nadzieję, że moje podekscytowanie i chęć tego typu zabawy udzieli się znajomym. Nie są oni fanami gier, więc mam pewne obawy. Fajnie jednak byłoby ich przekonać do takiej zabawy.

Nasze spotkania stałyby się atrakcyjniejsze. Ciągle gadamy tylko co u kogo, kto z kim i o filmach. Mi powoli nudzą się te tematy. Chciałabym przenieść te imprezy na wyższy szczebel.

Więcej informacji znajdziemy na stronie https://www.moriongames.pl/lamiglowki-c-8.html

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *