Jak działa susz konopny?

Stosowanie produktów konopnych z kannabidiolem (CBD) nie niesie z sobą absolutnie żadnych zagrożeń dla zdrowia, ani tym bardziej życia. A są one dopuszczone do legalnego obrotu z uwagi na jedynie śladową zawartość psychoaktywnego THC.

Zakup aromatycznego suszu CBD

susz konopnyJeżeli chcemy korzystać z dobrodziejstwa natury, jakim jest kannabidiol, warto byłoby sięgnąć po produkt, który będzie możliwie jak najlepiej dostosowany do naszych potrzeb. Jednym z nich jest na pewno ten najbardziej uniwersalny, czyli susz CBD, w którym znajdziemy umiarkowaną zawartość tej substancji czynnej. Wygladem, aromatem i smakiem niczym nie różni się od swojego nielegalnego odpowiednika, natomiast różni je wszystko inne. Bowiem zwykłą marihuanę przyjmuje się w celach rekreacyjnych i może ona zawierać ona od około siedmiu do ponad trzydziestu procent THC. Natomiast susz konopny CBD zawiera najczęściej nie więcej niż 0,11% tej psychoaktywnej substancji organicznej, co jest ilością, która jest w pełni bezpieczna. Bardzo ważnym aspektem jest właściwe przechowywanie materiału roślinnego, albowiem w przeciwnym wypadku może on szybko stracić swoje właściwości. Dlatego też nie zaleca się trzymania go w plastikowych woreczkach strunowych lub w folii aluminiowej, ale w dedykowanych, szklanych słoiczkach. Ten sposób przechowywania gwarantuje nie tylko zachowanie świeżości, ale zapobiegnie również przesuszeniu materiału roślinnego. Koszt jednego grama najtańszych odmian medycznego suszu, to wydatek około 25-35 złotych.

Wiele osób decyduje się na zakup suszu konopnego, albowiem jest on doskonałą alternatywą dla innych, zazwyczaj dużo droższych, produktów konopnych. Jego zaletą jest jednak nie tylko niska cena, ale przede wszystkim bardzo przyzwoita zawartość kannabidiolu.