Jak zacząłem pracę przy wnętrzach

 

Projektowanie wnętrz było dla mnie czymś bardzo angażującym i wiedziałem, że sporo moich klientów docenia moją pracę. Pewnie nie raz myśleliście, wchodząc do ładnie urządzonych sklepów waszych znajomych, jak oni tego dokonali i co tak naprawdę trzeba zrobić, aby odwzorować taki design u siebie w sklepie. Możliwości jest wiele na rynku.

Różni klienci zainteresowani projektowaniem

projektowanie wnętrz sklepów

Moje usługi przede wszystkim dotyczą części wizualnej sklepu gotowego, czyli na zlecenie moich klientów wchodzę do sklepu i wynoszę niektóre meble, dołączając także listę zakupową dla klienta, aby ten mógł zaopatrzyć się w niezbędne meble, które mam na myśli. Projektowanie wnętrz jest jakby to powiedzieć wspólnym działaniem. Klienci przede wszystkim płacą za mój pomysł oraz takie rozrysowanie pomieszczeń, aby wszystkie wybrane meble były bardzo dobrze i pasowały nie tylko jeśli chodzi o wystrój, ale także na wymiar. Często jednak klienci wolą mi zlecić całość prac, dzięki czemu projektowanie wnętrz sklepów jest dla nich o wiele prostsze, ale też muszą zapłacić trochę więcej. W takich sytuacjach to ja jestem odpowiedzialny za znalezienie odpowiednich mebli i przywiezienie ich do sklepu klienta, a następnie – najczęściej przy zatrudnieniu ekipy fachowców – zabieramy się za skręcanie i ustawianie mebli w odpowiedni sposób. Dzięki temu wiem, że projektowanie wnętrz jest przede wszystkim potrzebne i wiele osób dzwoni do mnie z pytaniem, co można zrobić.

Dostaję nawet zdjęcia na skrzynkę pocztową sklepów, których mógłbym się podjąć jeśli chodzi o realizację. Zawsze do każdego z nich podchodzę bardzo profesjonalnie tak, że z projektowania jesteśmy razem zadowoleni z klientami. Zarówno ja ze swojej pracy, ale też klient z gotowego sklepu, które jest odmienione i wygląda atrakcyjnie.