Jaki susz konopny kupić?

Jak na razie , najbardziej popularnym produktem konopnym jest susz CBD, czyli nic innego, jak lecznicza marihuana. Jest ona w stu procentach legalna, albowiem zawiera jedynie śladowe ilości psychoaktywnego i uzależniającego THC.

Zakup taniego suszu CBD

susz konopny tanioTo właśnie dzięki mikroskopijnej zawartości THC, susz konopny jest również bezpieczny. Bowiem jego palenie nie upośledza sprawności psycho-fizycznej, ani nie spowalnia reakcji. Po jego spożyciu można zatem iść do pracy, czy też prowadzić samochód, a co jest absolutnie niedozwolone w przypadku zastosowania nielegalnego odpowiednika. Susz konopny tanio możemy kupić w internecie, albowiem to właśnie sklepy online mają najbardziej zróżnicowaną ofertę. Znajdziemy tam nie tylko najbardziej popularne odmiany marihuany CBD, ale także sporo nowości, co szczególnie ucieszy co bardziej wyrafinowanych koneserów. Gram najtańszej, medycznej marihuany to wydatek około trzydziestu-czterdziestu złotych, natomiast za odmiany smakowe i te, które zawierają kilkadziesiąt procent CBD, zapłacić możemy nawet dwa-trzy razy więcej. Mimo, że nie jest to mało, to i tak jest to doskonała alternatywa dla olejów, czy past, które w kilkudziesięcio procentowym stężeniu mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Miesięczne zapotrzebowanie na susz CBD, to średnio nie więcej niż dziesięć gramów, czyli musimy wydać około trzystu-czterystu złotych. Zestawiając ten koszt z cenami innych produktów konopnych, jak na dłoni widać, że jest to zdecydowanie najtańszy produkt konopny.

Pamiętać należy, że każda terapia, by przyniosła efekt, musi trwać określony czas. W przypadku przyjmowania CBD szacuje się go na mniej więcej trzy miesiące. Dlatego też przeliczając koszt terapii należy wziąć pod uwagę całkowity czas jej trwania.