Kaski na motor nolan i kaski schubert to hity

Kaski na motor nola

Pasjonaci motocykli wiedzą że, kask motocyklowy to najważniejszy element bezpieczeństwa dla każdego motocyklisty. W chwili wypadku, kask musi pochłonąć maksymalną dawkę energii z uderzenia, obniżając przeciążenie działające na głowę do poziomu umożliwiającego jej przetrwanie i trwa to tylko 4 milisekundy (dłuższe działanie wysokich przeciążeń powoduje uszkodzenia mózgu).

Kaski na motor nolan to zawsze dobry wybór

Kaski na motor nolaMarki takie jak Nolan i Schuberth są znane na całym świecie, wybierając kaski tych firm mamy pewność, że dołożono wszelkich starań aby zapewnić nam bezpieczeństwo i wygodę. Kask na motor nolan to aerodynamiczna skorupa wykonana z poliwęglanu, wzmocniona żywicą epoksydową, odporna na zarysowania. Natomiast kaski schuberth mają specyficzną zaletę, świetnie tłumią dźwięk wiatru ale pozwalają słyszeć dźwięk silnika. Kask schubert c3 pro to hit na rynku. Omawiając zalety kasków warto opowiedzieć trochę o firmach które je produkują. Włoska firma Nolan powstała w 1972 roku, założycielem był Lander Nocchi, włoski przedsiębiorca z branży motocyklowej. Nolan od lat wyznacza standardy bezpieczeństwa, komfortu użytkowania oraz wzornictwa. Wykorzystuje najlepsze materiały, zapewniając trwałość, dbałość o wszystkie detale oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kaski motocyklowe nolan, reprezentuje nolan n87, wybierany przez użytkowników dla których ważna jest aerodynamika, duża szyba z pinlockiem czyli specjalnymi wkładkami zapobiegającymi parowaniu wizjera kasku. Kolejnym liderem na rynku kasków jest niemiecka firma Schuberth, działająca od 1954 roku. Renomowani kierowcy Formuły 1 polegają na produktach tej marki, tak samo jak wielu innych profesjonalistów dbających o ochronę głowy. Każdy kask motocyklowy został poddany wielokrotnym i zróżnicowanym testom aby zapewnić bezpieczną jazdę.

Reprezentantem tej firmy jest kask schubert c3 pro, który stał się prawdziwą perełką wśród szczękowców. Dzięki bardzo niskiemu poziomowi hałasu, niskiej wadze i wyściółce przez wielu uznawany za wzorowy kask do turystyki motocyklowej.

Więcej w temacie można znaleźć na http://www.msmoto.pl

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *