Kocyki minky dla dzieci

Moja kuzynka niedawno urodziła bliźniaki i w sumie są to pierwsze bliźniaki w mojej rodzinie. Był to w sumie chyba dla wszystkich szok gdy dowiedzieliśmy się o tym, że będą to akurat bliźniaki. Nikt po prostu nie spodziewał się takiej informacji. A szczególnie musiało to być zaskoczenie dla kuzynki, która chciała mieć jedno dziecko i nawet o rodzeństwie dla swojego dziecka nie chciała myśleć.

Kocyki z polaru minky na prezent

kocyki z polaru minkyA tu jak się okazuje los potrafi zrobić naprawdę niezłego figla i z nas zadrwić. Oczywiście teraz wszyscy się bardzo cieszą. Szczególnie z tego powodu, że dzieci urodziły się zdrowe i to nawet nie przed czasem jak to się zdarza a praktycznie w terminie. Byłam w tamtym tygodniu zobaczyć tych dwóch urwisów. Kupiłam dla nich także mały prezent. W sumie to nie wiedziałam co im kupić. Myślałam może o jakiś ubrankach. Jednak pamiętam jak kuzynka mówiła o tym, że mają naprawdę sporo ubrań dla nich. Dlatego też postanowiłam kupić coś innego. W sklepie zauważyłam kocyki z polaru minky, które są naprawdę bardzo delikatne w dotyku. I nawet jeśli mają już jakieś kocyki to przecież następne także się przydadzą. Wiadomo, że przy dwójce dzieci będzie potrzeba naprawdę wielu niektórych rzeczy. A kocyk jest tego dobrym przykładem. Zresztą inny kocyk może być do domu a inny do wózka na spacer. Kuzynka bardzo się ucieszyła z tych kocyków i powiedziała mi, że te z materiału minky są naprawdę szczególnie dobre dla dzieci. Nie dość, że są takie miękkie to jeszcze są naprawdę bardzo ciepłe.

A dzieci są naprawdę niezwykle podobne do siebie. Dobrze, że te kocyki kupiłam jednak trochę inne a nie takie same. Kuzynka twierdzi, że odróżnia chłopców.Chociaż ja miałam z tym nie mały problem. Może gdy trochę urosną to będą się bardziej różnić od siebie.