oprawa-led

Kolega, oprawy led i żarówki

Nasz łysy znajomy zyskał u nas miano żarówa. Dlatego, że ma taki jajowaty kształt głowy i czasem ona wręcz się świeci. śmiejemy się z niego, że jest mistrzem w oświetleniu. Że to temat na który może sporo powiedzieć. Ostatnio zobaczyliśmy jak wybiera lampy ogrodowe polux w sklepie.

Kolega wiedział, co to są oprawy led

oprawa-ledHaha, zadzwoniliśmy potem do niego i zapytaliśmy, czy dobrze mu świecą. Stwierdził że one i lampy kanlux są godne polecenia, że świecą mocniej niż jego głowa. Na szczęście nie jest jakiś obrażalski czy coś. Nasza żarówa ma poczucie humoru. Gdy potrzebowaliśmy stylowe oprawy led cena, od razu zadzwoniliśmy do niego po pomoc. W końcu on też świeci bez pobierania żadnej energii. Dobrał nam też polux led, i wszystko było tak jak należy. Zaprosiliśmy go, aby sprawdził, czy wszystko jest ok. Na szczęście nasz znawca potwierdził dobre działanie, i mogliśmy spędzić miło czas.Wybraliśmy się tego dnia popływać, bo było ciepło. Lubie okoliczne jeziora, nie trzeba jechać nad morze, żeby zaczerpnąć trochę wakacyjnego klimatu. Nasz Łysy również pojechał z nami. Widać go było z daleka jak pływał. Nasi chłopcy zastanawiali się, czy złowią jakieś ryby w jeziorze. Pożyczyli od rybaków wędki, ale niestety. Nawet starego buta nie wyłowili. Taki los, pewnie nie zachowywali się zbyt cicho.

Cieszymy się, że mamy tak dobry kontakt ze znajomymi i sąsiadami. Zawsze lepiej działać razem, niż w pojedynkę. Tego dnia tak się napływałam, że byłam potem cała obolała. Odezwały się u mnie zakwasy po takiej przerwie. Ale chętnie i tak powtórzę ten dzień.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *