Komfortowe śpiworki do spania

Sen dziecka jest bardzo ważną częścią jego życia, ponieważ w jego czasie regeneruje siły, przyswaja nowe informacje i rośnie. Dlatego też trzeba zadbać, aby miejsce do spania było bezpieczne i komfortowe, szczególnie dla najmłodszych.

Jak stosować śpiworki do spania?

cienki śpiworek do spania cenaBardzo małe dzieci, nie potrafią jeszcze kontrolować swojego ciała i często obserwujemy u nich odruchy bezwarunkowe. Mogą one mieć miejsce w aktywności, ale też podczas snu. Z tego powodu maluchy często się odkrywają lub nawet zakrywają kołderkami czy kocykami w czasie drzemki. Żeby tego uniknąć, trzeba stal dziecko kontrolować lub kupić cienki śpiworek do spania cena jego nie jest wysoka, bo wynosi zaledwie kilkadziesiąt złotych. Jest on bardzo przydatny, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia. Jest przede wszystkim  dobrze dopasowany do ciała malucha, gdyż dostępnych jest kilka rozmiarów dla noworodków i niemowlaków. Może być wykonane  warstwowej bawełny lub bambusa, które zapewniają odpowiednią przewiewność i odprowadzają nadmiar wody. Są przyjemne w dotyku i nie zawierają żadnych ostrych zakończeń. Śpiworek ma kształt kropli wody, gdzie pod szyją i w ramionach jest dopasowany, a poniżej staje się na tyle szeroki, aby dziecko mało zapewnioną swobodę ruchu. Dzięki zapięciu na całej długości i zastosowaniu odwróconego zamka, można łatwo szybko wsadzić lub wyciągnąć z niego dziecko. Jest on lekki i cienki więc dziecko się w nim nie poci, ani nie przegrzewa. Na pewno świetnie się sprawdzi w domu czy na wyjedzie.

Z każdym rokiem coraz więcej rodziców przekonuje się do takiego przykrycia dziecka, ponieważ jest ono sprawdzone i znacznie bezpieczniejsze niż klasyczna kołderka albo kocyk. Najtańsze śpiworki kupimy już za niecałe trzydzieści złotych i będą one dobrej jakości.