lakiery do paznokci na prezent

Moja przyjaciółka zawsze musi wyglądać idealnie. Nie pamiętam nawet takiej sytuacji gdybym odwiedziła ją nawet zaskoczenia a ona nie miałaby na sobie idealnie zrobionego makijażu i nienagannej fryzury. Oczywiście zawsze też ma bardzo ładnie pomalowane paznokcie.

Kupno lakieru do paznokci koleżance

lakiery do paznokciJa jednak zazwyczaj gdy jestem już tylko w domu i nie zamierzam nigdzie wychodzić wyglądam po prostu inaczej. Zresztą pierwsze co robię po powrocie z pracy to jest zmycie makijażu z twarzy. Ja najchętniej zresztą bym się w ogóle nie malowała bo jakoś za bardzo za tym nie przepadam. Nie potrafię też wyglądać zawsze jak moja przyjaciółka tak idealnie. Jednak dzięki temu, że koleżanka tak bardzo lubi kosmetyki zawsze wiem co jej kupić na urodziny czy też na jakąś inną uroczystość. Najczęściej kupuje jej lakiery do paznokci, które po prostu uwielbia. Takie lakiery do paznokci są dostępne w naprawdę różnych cenach. Ja koleżance kupuje najczęściej jednak kosmetyki, które są dobre jakościowo. Chce żeby lakiery jakie jej kupuje były po prostu dobre i żeby po pierwszym dniu nie odpryskiwały. Zresztą po tylu latach przyjaźni z przyjaciółką już wiem jakie ona marki lakierów do paznokci ceni najbardziej. Teraz na przykład z okazji jej urodzin kupiłam jej trzy naprawdę piękne lakiery. Gdy je kupowałam byłam po prostu przekonana o tym, że takich kolorów jeszcze nie miała. Bo gdyby je miała to na pewno by już nim i paznokcie pomalowała. 

I rzeczywiście gdy dałam przyjaciółce te lakiery to okazało się, że nie ma takich. Bardzo się ucieszyła. Stwierdziła wręcz, że zmyje lakier jaki ma teraz na sobie i pomaluje paznokcie lakierem, który dostała ode mnie. Jeszcze chyba nigdy nie widziałam żeby ktoś aż tak bardzo cieszył się z lakieru do paznokci.