Lustro na wymiar – sposób na nowoczesne wnętrze

W przypadku niewielkich powierzchni mieszkalnych, gdy nasze metraże ograniczają możliwości aranżacyjne, doskonałym sposobem na optyczne powiększenie przestrzeni, wprowadzenie do niego wielowymiarowości, a przy tym nowoczesności jest wykorzystanie walorów lustra. Pojawia się ono już nie tylko w przestrzeni łazienkowej czy w przedpokoju jako element funkcjonalny i wyłącznie praktyczny. Coraz częściej wykorzystywane jest również w salonie.

Jakie są atuty lustra na wymiar?

Lustra na wymiar WarszawaCoraz więcej na rynku ofert w zakresie usług szklarskich. Ów rzemieślniczy fach zyskuje na znaczeniu, bowiem lustrzana powierzchnia o dużych gabarytach jest modnym akcentem w nowoczesnych, minimalistycznych czy eleganckich wnętrzach. Bez najmniejszych utrudnień znajdziemy w dowolnym mieście, szukając w internecie ogłoszeń, fachowca, który nie tylko wykonana zindywidualizowane pod kątem wymiarów czy kształtu lustro, ale też nierzadko zaproponuje usługę transportu pod drzwi czy nawet profesjonalnego montażu lustra. Wystarczy wpisać, dla przykładu hasło wyszukiwania: lustra na wymiar Warszawa i wyszukamy kilka ofert, które możemy porównać od strony zakresu prac, wykorzystywanej technologii i ceny końcowej. Usługi szklarskie to obecnie nie tylko lustra w rozmiarach do 100 cm, ale także te powyżej 100 cm i o rozmaitych kształtach geometrycznych i nie tylko. Dodatkowo ważnym jest odpowiednie wykończenie brzegów lustra, tak aby mieć pewność ich bezpieczeństwa i idealnej gładkości. Brzegi lustra mogą zostać odpowiednio, maszynowo oszlifowane lub poddane profesjonalnej obróbce fazowania. Niejednokrotnie nasz lustrzany projekt wymaga odpowiednich otworów w tafli lustra, np.: na gniazdka, kinkiety czy inne elementy. Profesjonalny zakład szklarski również gwarantuje to w swoich usługach.

Powierzchnie lustrzane to modowy hit we wnętrzach, a także aranżacyjny trik na zwiększenie niewielkiej przestrzeni czy jej rozjaśnienie. Modne są całe ściany pokryte od sufitu po podłogę taflą lustra. Niejednokrotne stanowi to główny element dekoracyjny salonowej przestrzeni, nadając wnętrzu elegancki, glamour styl.