modele architektoniczne

Makiety architektoniczne najwyższej jakości

Jesteśmy firmą, która już od dwudziestu trzech lat zajmuje się profesjonalną produkcją makiet architektonicznych. Nasi pracownicy są pełni pasji do modelarstwa, dzięki czemu zostali już zawodowcami. Nasze makiety architektoniczne to gwarancja najlepszej jakości ich wykonania.

Produkujemy makiety najwyższej jakości, które zostały docenione przez wiele firm

modele architektoniczneCharakteryzujemy się precyzyjnym wykonaniem i dbałością o jak najlepsze odzwierciedlenie szczegółów architektonicznych. Nasze modele architektoniczne posiadają wieloletnie gwarancję i są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak skrajne temperatury, ulewy, śnieżyce i upały. Modele domow wykonane przez nas są z tworzyw sztucznych, przede wszystkim z pcv spienionych lub twardych, FOAM-X, płyt HIPS, polipropylenu, XPS, Pleksi, ale także korzystamy z innych materiałów, takich jak żywice poliestrowe i żywice epoksydowe. Makiety architektoniczne są malowane zazwyczaj specjalnymi farbami, za pomocą których można zachować właściwy kolor przez długie lata. Wybór naszych modeli to gwarancja pełnego profesjonalizmu i rzetelnego zrealizowania do wszystkich danych nam zleceń. Za życzeniem klienta można urozmaicić nasze modele domow poprzez użycie poszczególnych akcesoriów modelarskich, które wykorzystują formę odlewniczą, takie jak postacie i pojazdy, a także jest możliwość dodania trochę zieleni do projektów, na przykład sztuczną trawę. Do wykończeń detali wykorzystywane są różnego rodzaju blachy, na przykład mosiężne lub miedziane, siatki, druty i tym podobne. Nasze makiety architektoniczne powstają przy użyciu klasycznych urządzeń, a także przy pomocy zaawansowanych technik CNC.

To wszystko zapewnia najwyższą jakość naszych produktów pełne dokładności i precyzji przy każdym calu. Przyjdź i sam skorzystaj z naszych usług, a my już się postaramy o Twoje zadowolenie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *