Mam dużo odzieży Mitchell and Ness

 

Uwielbiam się stroić. Nie każdy mężczyzna jest taki jak ja, ale wszystko dzięki mojej siostrze Joannie, która ma nieskalany gust. W końcu jest projektantką mody i wie w co warto wdanym sezonie zainwestować. Są  jednak takie ubrania, które nigdy z mody nie wychodzą.

Najbardziej jestem zadowolony z odzieży Mitchell and Ness

odzież Mitchell and NessTaka jest właśnie odzież Mitchell and Ness, którą bardzo sobie cenię. Mam mnóstwo czapek, koszulek i bluz, które mógłbym nosić na okrągło. Zresztą to tę odzież Mitchell and Ness poleciła mi właśnie moja siostra, która jak już zresztą wspomniałem ma doskonały gust. Moi znajomi często zachwycają się moimi ubraniami, których dość dużo posiadam, ponieważ praktycznie co miesiąc wybieram się na jakieś zakupy. Mam też swój ulubiony sklep, gdzie dostępna jest odzież Mitchell and Ness i mają tam ogromny wybór. Cena to dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Chcę wyglądać modnie i z klasą. Posiadam największą kolekcję czapek, które wręcz ubóstwiam nosić. W gruncie rzeczy to z domu nigdy nie wychodzę bez czapki. Moja dziewczyna również ma świetny gust i ona pochwala zdecydowanie fakt, że interesuje mnie taka markowa odzież Mitchell and Ness. Co prawda nie jest ona projektantką jak moja siostra, ale równie dobrze zna się na modzie. W przyszłości to chciałbym współpracować z marką Mitchell and Ness i oferować w swoim sklepie ich odzież. Na to jednak muszę poczekać aż do ukończenia studiów. Siostra obiecała, że na pewno mi pomoże, ponieważ ma spore znajomości i wiele może zdziałać w tej branży.

Moja kolekcja ubrań cały czas się powiększa. Zakupiłem sobie kolejną szafę ubraniową, która stoi w sypialni. Tak doskonała odzież musi przecież być ułożona w odpowiedni sposób. Mam mnóstwo ubrań, o które bardzo starannie zawsze dbam.