trwała szpachla do betonu

Mąż remontuje mieszkanie po babci

 

Moja mama jakiś czas temu zdecydowała się sprzedać mieszkanie po babci. Przez wiele lat bowiem mieszkanie to stało praktycznie nieużywane. Co jakiś czas mama tam przychodziła i sprawdzała jak wszystko wygląda. Tak naprawdę to ten dom jeszcze przez te wszystkie lata mama opłacała.

Mąż kupuje szpachlę do betonu w markecie budowlanym

trwała szpachla do betonuMieszkanie to nie wyglądało zbyt dobrze. Nie pamiętam nawet kiedy w tam przeprowadzany był jakiś remont. I żeby lokum to sprzedać za jakieś sensowne pieniądze na pewno trzeba było coś zrobić. Na szczęście mój mąż zna się na takich rzeczach i powiedział, że chętnie pomoże. Tam ściany były jednak w takim stanie, że konieczne było szpachlowanie betonem. Mąż powiedział, że musi mieć do tego odpowiednie narzędzia. Najważniejsza jest trwała szpachla do betonu właśnie. Mąż pojechał do marketu budowlanego gdzie można dostać praktycznie wszystko. Tam dostał właśnie dobrej jakości szpachlę do betonu. Cieszył się bo kupił ją w dobrej cenie. Gdy już zajmował się szpachlowaniem to mówił mi, że szpachla jaką kupił jest bardzo dobra bo pracuję się dzięki niej po prostu sprawnie. Mąż kiedyś szpachlował coś u nas w mieszkaniu. I wtedy miał szpachlę dużo gorszą to pamiętam nawet ja jak się wtedy denerwował, że praca nie przebiega tak jak powinna. Teraz ta szpachla, którą kupił jest dobrej firmy. A nawet firma w narzędziach budowlanych jest ważna jak widać. Mąż ten beton kładł trochę czasu. Jednak gdy to zrobił mieszkanie już wtedy wyglądało inaczej.

Wyglądało po prostu dużo lepiej. Oczywiście jeszcze jakiś czas mąż remontował to mieszkanie. a na końcu było ono nie do poznania. I nikogo nie zdziwiło to, że sprzedało się szybko i za dobre pieniądze.A na początku martwiliśmy się tym czy to mieszkanie sprzeda się w ogóle.