medycyna estetyczna

Mężczyzna w pracy a medycyna estetyczna

Może was to zdziwi, ale jestem kosmetyczką. Mężczyzną kosmetyczką, bo nie ma chyba odmiany męskiej do tego zawodu. To przyjemna praca, zawsze jest z kimś czymś porozmawiać, i mam uczucie, że pomagam ludziom. To znaczy głownie kobietom, bo medycyna estetyczna raczej jest przeznaczona dla nich.

Medycyna estetyczna i  mężczyźni – możliwe?

medycyna estetycznaChociaż niekoniecznie, jednak faceci jeszcze się wstydzą i nie chcą się przełamać. Sam nie zdecydowałbym się na botoks, ale jakieś drobne poprawki, czemu nie? Malutkie zmiany Bydgoszcz jeszcze może będzie tolerować w moim wyglądzie. Tego dnia nie robiłem nic specjalnego. Przemywałem narzędzie do usg i sterylizowałem inne przybory. Nagle wszedł pewien mężczyzna. W okularach, kapturze, jakiś zakamuflowany gość. Nawet się wystraszyłem. Jeszcze mi z jakąś giwerą wyskoczy. Na szczęście okazało się, że chce skorzystać z zabiegu. Wstydził się przed znajomymi, że wchodzi do salonu. Nie chciał, żeby go ktoś zobaczył, więc ubrał się w ten sposób. Mimo mojego przerażenia wizją okradzenia mnie i napadu, okazał się bardzo skromnym, fajnym człowiekiem. Trochę zbiło go z tropu, że facet będzie go obsługiwał, ale później uznał, że dzięki temu mniej się będzie krępował. Zrobiłem mu przegląd, przeanalizowałem jego skórę, i już wiedziałem, że brakuje jej dotlenienia. Stwierdziłem też, że pali papierosy, i tak przyznał mi rację. Wszystko widać na skórze.

Nawet niektóre jedzenie wpływa na niekorzystny wygląd twarzy i ciała. Wykonaliśmy regenerację, dostał porcję witamin,i od razu wyglądał o niebo lepiej. Teraz jest moim stałym klientem. Ale już nie przychodzi w kapturze. Nie wstydzi się.

Więcej o medycynie estetycznej można znaleźć na: http://www.medevaq.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *