prawnik

Młody prawnik szuka pracy w kancelarii

Nazywam się Janusz i niedawno ukończyłem studia w Rzeszowie. Bardzo spodobało mi się to miasto i chciałbym zostać tutaj na stałe. Postanowiłem poszukać pracy, która pozwoli mi na samodzielne utrzymanie się w Rzeszowie. U nas w centrum miasta jest kancelaria adwokacka, która kiedyś szukała pracownika do biura.

Jako młody prawnik chcę zdobyć doświadczenie

prawnikOczywiście nie pracowałbym jako adwokat, ponieważ nie mam odpowiedniego wykształcenia, ale mógłbym pomagać i wykonywać wszelkie prace biurowe. Wiem też, że na obrzeżach Rzeszowa jest dobra kancelaria prawna, w której mógłbym się zatrudnić. Kiedyś w naszej uczelni był najlepszy prawnik w Rzeszowie, który prowadził wykład i tam pracuje. Przygotowałem sobie swoje dokumenty aplikacyjne i ruszyłem w teren. Kancelaria adwokacka, która była w centrum miasta nie szukała pracownika biurowego, poinformował mnie o tym adwokat, który był na miejscu i zajmował się sprawami firmy. Pojechałem zatem na obrzeża Rzeszowa, gdzie jest kancelaria prawna i miałem naprawdę dużo szczęścia. Prawnik, który ze mną rozmawiał właśnie szukał pracownika do obsługi biura. Mnie zawsze interesowała kancelaria prawna i chciałem pracować w takim miejscu. Prawnik, który przyjął mnie do pracy zaoferował mi doskonałe warunki zatrudnienia i byłem dość zadowolony. Mogę zostać w Rzeszowie na stałe. Pracę miałem rozpocząć następnego dnia z rana i obsługiwać odszkodowania. Firma jest otwarta od dziewiątej, ale na miejsce pojadę wcześniej, by się przygotować.

Będę drukował i wysyłał pozwy a prawnik, który mnie zatrudnił będzie mi osobiście zlecał zadania do wykonania. Jestem przekonany, że na pewno sobie poradzę. Miałem kiedyś praktyki w dużej spółce i obsługa biura nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mi się udało. Zadzwoniłem od razu do rodziców.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *