Praca

Młody prawnik szuka pracy w kancelarii

prawnik

Nazywam się Janusz i niedawno ukończyłem studia w Rzeszowie. Bardzo spodobało mi się to miasto i chciałbym zostać tutaj na stałe. Postanowiłem poszukać pracy, która pozwoli mi na samodzielne utrzymanie się w Rzeszowie. U nas w centrum miasta jest kancelaria adwokacka, która kiedyś szukała pracownika do biura.

Jako młody prawnik chcę zdobyć doświadczenie

prawnikOczywiście nie pracowałbym jako adwokat, ponieważ nie mam odpowiedniego wykształcenia, ale mógłbym pomagać i wykonywać wszelkie prace biurowe. Wiem też, że na obrzeżach Rzeszowa jest dobra kancelaria prawna, w której mógłbym się zatrudnić. Kiedyś w naszej uczelni był najlepszy prawnik w Rzeszowie, który prowadził wykład i tam pracuje. Przygotowałem sobie swoje dokumenty aplikacyjne i ruszyłem w teren. Kancelaria adwokacka, która była w centrum miasta nie szukała pracownika biurowego, poinformował mnie o tym adwokat, który był na miejscu i zajmował się sprawami firmy. Pojechałem zatem na obrzeża Rzeszowa, gdzie jest kancelaria prawna i miałem naprawdę dużo szczęścia. Prawnik, który ze mną rozmawiał właśnie szukał pracownika do obsługi biura. Mnie zawsze interesowała kancelaria prawna i chciałem pracować w takim miejscu. Prawnik, który przyjął mnie do pracy zaoferował mi doskonałe warunki zatrudnienia i byłem dość zadowolony. Mogę zostać w Rzeszowie na stałe. Pracę miałem rozpocząć następnego dnia z rana i obsługiwać odszkodowania. Firma jest otwarta od dziewiątej, ale na miejsce pojadę wcześniej, by się przygotować.

Będę drukował i wysyłał pozwy a prawnik, który mnie zatrudnił będzie mi osobiście zlecał zadania do wykonania. Jestem przekonany, że na pewno sobie poradzę. Miałem kiedyś praktyki w dużej spółce i obsługa biura nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mi się udało. Zadzwoniłem od razu do rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *