Modny biustonosz push-up

Kobiece ciało bywa obiektem westchnień wielu mężczyzn, bo oni kochają krągłości. Jednak nie każda kobieta wygląda tak samo. Niemalże co trzecia kobieta ma kompleksy na punkcie swojego ciała, które próbuje tuszować przez odpowiednią odzież. 

Dla jakich kobiet są biustonosze pusch-up?

biustonosz push-upWiele lat temu były pożądane kobiety o rubensowskich kształtach, które często bywały grubsze od swoich partnerów. Obecnie panuje moda na szczupłe kobiety, które wyglądają jak modelki ze słynnych domów mody. Taka figura nie może mieć krągłych bioder, ani obfitego biustu, gdyż byłyby zachwiane proporcje całego ciała. Takie kobiety często potrzebują specjalnych staników, aby nadać pożądany kształt piersiom. Aby dodać nieco centymetrów w obwodzie biustu, należy zakładać biustonosz push-up, który ma specjalnie wyprofilowane miseczki. Dodawanie objętości piersiom jest powszechnym zjawiskiem wśród pań skromnie obdarzonym przez naturę. Staniki tego typu od zewnętrznej strony niczym się nie różnią od zwykłych modele, natomiast od drugie strony pomad połowę miseczki stanowi wypełniająca pianka, która unosi biust i nadaje mu efektowny kształt. Pod bluzką nikt nie pozna jaki rodzaj bielizny ma na sobie kobieta, jednak po jego zdjęciu, wszystko okaże się jasne. Biustonosze push-up są dostępne w wersji klasycznej, z odpinanymi ramiączkami, lub w ogóle bez ramiączek. Wybierając taki model stanika, trzeba go dobrze dopasować do figury, aby biust wyglądał naturalnie i żeby nie zapięcie nie wrzynało się w ciało.

Każda kobieta ma w domu przynajmniej kilka modeli biustonoszy. Po modele typu push-up sięga wiele kobiet, aby poprawić wygląd swoich piersi, albo podnieść swoją samoocenę zakładając bluzkę z głębokim dekoltem. Jedno jest pewne, mały biust będzie w nim wyglądał spektakularnie.