daszek poliwęglanowy

Moja firma zajmująca się daszkami z poliwęglanu

Rozpoczynanie własnej działalności gospodarczej nigdy nie należy do rzeczy prostych. Oczywiście niektórym uda się tak wstrzelić w niszę, że praktycznie od samego początku mają zyski i interes się kręci. Ja nie miałem tego szczęścia.

Daszki z poliwęglanu – to wykonujemy

daszek poliwęglanowy

Postanowiłem zabrać się za montowanie daszków. Nie były to jednak zwyczajne daszki – w mojej firmie można było zamówić sobie daszek z poliwęglanu. Spytacie zapewne czy na coś takiego w ogóle jest popyt. Powiem, że nawet niezły. Jeszcze nie tak dawno nikt nie wiedział o tym, czym są na przykład płyty poliwęglanowe, dziś jednak ludzie wiedzą nieco więcej na ten temat. W moim mieście urządziłem sporej wielkości kampanię marketingową i uświadamiającą, że można zamówić sobie najlepiej wykonany daszek z poliwęglanu, który łączy w sobie cechy użytkowe oraz estetyczne. Najlepszą opcją na to był poliwęglan lity – przy użyciu tego materiału można było zrobić dokładnie takie daszki, jakie zażyczył sobie klient. Wybór miałem ogromny – jeśli komuś potrzebny był na przykład poliwęglan komorowy, to bez problemu mogłem się tym zająć. Moja firma właściwie tylko w teorii zajmowała się tylko daszkami – w rzeczywistości realizowałem wszystkie zamówienia na każdy rodzaj poliwęglanowych produktów. Co zabawne – do największego zamówienia wykorzystałem poliwęglan kanalikowy i było to coś zupełnie innego, niż standardowy daszek. Moja firma miała wzloty i upadki, ale zawsze udawało mi się w jakiś sposób przezwyciężyć trudności. Płyty poliwęglanowe były towarem, co do którego nie można było mieć nigdy pewności, jaką będzie miał jutro cenę.

Inne na szczęście były bardziej przewidywalne – gdy miałem zakupić poliwęglan komorowy, to wiedziałem, że mogę się tym zająć jutro i nie będę sobie pluł w brodę. Prowadzenie firmy nie było łatwe, ale na pewno było niezapomnianą przygodą.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *