Montaż umywalki w domu

Ostatnio w swoim domu miałam taki niewielki remont. A dokładniej mówiąc miałam wymieniane kafelki w łazience. Obecne mi się znudziły i postanowiłam kupić nowe. Ale skoro już wymieniłam kafelki to jeszcze postanowiłam jeszcze wymienić umywalkę. Kupiłam taką większą i bardziej solidną według mnie. Osoba która zakładała mi kafelki, założyła mi też umywalkę.

Bateria umywalkowa typu Grohe

solidna bateria umywalkowa GroheLubię mieć przestrzeń w swojej łazience. Kto by nie chciał mieć dużej łazienki. Ja mam to szczęście, że taką mam. Mogę sobie ją dowolnie urządzić, metraż łazienki mi w tym nie przeszkodzi. Dlatego też mając tyle miejsca postanowiłam wymienić dotychczasową umywalkę w łazience na coś bardziej większego. Z pewnością musiała to być solidna bateria umywalkowa Grohe. Charakteryzuje się tym, że umywalki tego typu są duże i mają miejsce by na tej umywalce cos postawić, na przykład pojemniki z mydłem itp. Taką umywalkę można też zabudować. Kto jak woli. Ja wolałam ja zabudować w taki sposób by pod umywalką była szafka. Dzięki temu mogę tam trzymać środki czyszczące. Pan, który wymieniła mi kafelki bez problemu wstawił mi nową umywalkę. Oczywiście musiał zdjąć starą baterię umywalkową. Ale mówię wam to nic trudnego. Potem postawił nową, podłączył mi wodę i gotowe. Mogłam jeszcze tego samego dnia korzystać z nowej umywalki. Jest ona o wiele lepsza od poprzedniej. Przede wszystkim jest większa i ładniejsza, a także nowoczesna. Kolorystycznie też pasuje do moich nowych kafelek.

W łazience mam jedną baterię umywalkową. nie potrzebuje więcej. Ale przy okazji wymiany kafelek, zdecydowałam się zakupić nową umywalkę Grohe, która dobrze teraz pasuję do mojej łazienki. Jak już coś zmieniać to lepiej robić to dobrze. Umywalka bardzo dobrze się sprawdza i jestem zadowolona z tej zmiany.