Na moim ślubie był świetny fotograf

Początkowo to nie chcieliśmy żadnego fotografa, ponieważ urządzamy bankiet weselny i to goście mieli robić zdjęcia. Za namową przyjaciółki zdecydowałam się zatrudnić fotografa, który zaczynał dopiero, ale zapewniła mnie, że jest dobry i przede wszystkim tani.

Z fotografii ślubnej jestem bardzo zadowolona

fotografia ślubna zawiercieZgodziłam się zobaczyć jego portfolio. Dobrze wykonana fotografia ślubna zawiercie to podstawa a jak mam za to zapłacić to chcę mieć pewność, że chłopak rzeczywiście się nadaje. Nigdy nie fotografował żadnych ślubów i potrzebował zlecenia, które pomoże mi się wybić. Niby nie miałam wiele do stracenia, ponieważ nie chciałam brać fotografa, ale zdjęcia obejrzeć chciałam. Pojechałyśmy razem do niego i znajoma wcześniej nas umówiła. Bardzo się cieszył, że chcę zobaczyć jego fotografie i miał nadzieję, że go zatrudnię. Mój narzeczony powiedział, że mam jechać, bo jak chłopak okaże się dobry to warto wydać parę groszy na profesjonalne zdjęcia. Z jego wsparciem coraz bardziej byłam przekonana, że to jest wręcz idealny pomysł. Chłopak już na nas czekał i był bardzo podekscytowany. Od razu podał mi folder ze swoimi zdjęciami i zaczęłam go przeglądać. Każda fotografia ślubna zawiercie, którą wykonał bardzo mi się podobała, ponieważ widać było od razu, że wykonał to profesjonalnie. Jak na chłopaka bez doświadczenia jest doskonały i od razu zdecydowałam się na współpracę z nim. Był na prawdę zadowolony a ja cieszyłam się, że będę miała profesjonalne zdjęcia ślubne. Dobrze, że do niego przyszłam.

Chłopak sprawdził się wyśmienicie i każdemu z gości zdjęcia się podobały. Nawet moja kuzynka pytała mnie o namiary, bo bierze ślub w przyszłym roku i potrzebuje profesjonalnego fotografa. Z chęcią to zrobiłam, bo chłopak jest na prawdę dobry.