Naszywki na zamówienie

Jako fani ciężkiej muzyki, często ozdabialiśmy ubrania naszywkami ulubionych zespołów, i większość z nas miała ich pokaźną kolekcję. Niedawno odkryliśmy nową kapelę, której brzmienie bardzo nam się spodobało, i naturalnie, zechcieliśmy dodać logo zespołu do naszych kolekcji naszywek. Niestety, było to trudniejsze niż się zdawało.

Oryginalna naszywka na zamówienie

haft komputerowy - naszywki na odzieżZespół był na tyle mało znany, że niewiele było gadżetów z nim związanych, a naszywek w sklepach nie można było dostać w ogóle. Na szczęście, nie był to pierwszy raz gdy spotkaliśmy się z takim brakiem, więc sytuację rozwiązaliśmy jak zawsze, wykonaniem własnego projektu naszywki z logo zespołu. Jakiś czas temu składaliśmy już zamówienie w firmie oferującej haft komputerowy – naszywki na odzież były jednym z elementów w ofercie. Była to firma bardzo solidna, a jej produkty były wysokiej jakości. Sama ilość różnych opcji robiła wrażenie. Od wyboru materiału, kształtu i rozmiaru naszywki, sposobu haftu, różnych rodzajów obszyć krawędzi, po możliwość doszycia rzepu na tyle naszywki, a nawet wybrania jego koloru. Firma przyjmowała nawet najbardziej skomplikowane projekty, zwykle nie mając problemu z ich wykonaniem na najmniejszej nawet powierzchni. Kontakt z wykonawcami był tam bezproblemowy, gdyż zwykle sami dzwonili lub kontaktowali się mailowo i ustalali wszelkie szczegóły, a także podawali przybliżony czas wykonania. Mając już tak sprawdzoną i solidną firmę, bez wahania złożyliśmy z kolegami u nich następne zamówienie.

Tak jak można było się spodziewać, nie było z jego wykonaniem najmniejszego problemu, a ceny były porównywalne do sklepowych, więc bardzo atrakcyjne, jak na towar na zamówienie. Mogliśmy więc śmiało zamawiać coraz to inne projekty, bez obawy o wykonanie.