Nauka tenisa to sama przyjemność

Całe życie byłam aktywna. Zawsze było mnie wszędzie dużo. Rodzice i najbliżsi zastanawiali się skąd ja na to biorę energie i czy kiedyś ona mi się wyczerpie. Jednak ja uważałam, że siedzenie bezczynnie i nic nie robienie jest zdecydowanie nie dla mnie.

Tenis to bardzo fajny sport

nauka tenisaDlatego dużo sportów też uprawiałam. Jedne dłużej, drugie to tylko chwilowa przygoda, ale tak naprawdę nie przejmowałam się tym, jakie to ma tak naprawdę znaczenie. Miałam już wybrany kolejny sport, który chciałam się nauczyć, dużo o nim czytałam i czasami lubiłam oglądać turnieje. Nauka tenisa, postanowiłam, że to będzie mój kolejny cel. Fajnie wszystko się ogląda na ekranie telewizora, ale tak naprawdę od czego zacząć taką przygodę. Zaczęłam poszukiwania najlepszej szkoły tenisa w Poznaniu, o dziwo jedna firma bardzo mocno wyróżniała się na tamtejszym rynku dlatego bez chwili zastanawiania się udałam się do tamtego klubu. Na miejscu zastałam bardzo milą i uśmiechnięta ekipę, młodych, energicznych ludzi. Wytłumaczyli mi wszystkie rzeczy, które wiedzieć powinnam, dopełniliśmy ostatnie formalności i już następnego dnia mogłam zaczynać. Byłam bardzo podekscytowana. Im bliżej pierwszego treningu, tym bardziej wiedziałam, że to musi być naprawdę interesujący sport. Przede wszystkim tenis ziemny to sposób na bardzo miłe spędzenie czasu, a zarazem bardzo aktywne. Wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Kiedy odbył się pierwszy trening, mój nowy trener dokładnie pokazał mi jak zbudowana jest rakieta, jak wygląda boisko i do których linii powinno się profesjonalnie grać.

Ponadto, otrzymałam prezent, specjalnie skarpetki dla graczy tenisa. Tak, są specjalnie, nieco grubsze skarpetki, które są niesamowicie wygodne i nie ślizgają się podczas biegania na boisku. Swoją przygodę z tenisem, kontynuuję aż do dnia dzisiejszego.