Niedrogie tkaniny wełniane odmieniły naszą sypialnię

Posiadanie domu to nie lada wyzwanie dla każdego człowieka. Lubię mieć w nim porządek, ale także dbam o niego i jego wystrój. Dlatego też niedawno postanowiłam nieco odświeżyć naszą sypialnię. Wymagała ona pomalowania, bo od ostatniego remontu minęło prawie pięć lat. Trzeba było pomalować ściany, sufit, a więc powynosić wszystkie meble. 

Narzuta z niedrogich tkanin wełnianych

niedrogie tkaniny wełniane - sklep internetowyMalowanie pozostawiłam specjalistom. Żadne z nas, ani ja ani mąż, nie chciało brać na siebie tej odpowiedzialności. Wybraliśmy tylko farby i po dwóch dniach dostaliśmy odmienioną sypialnię. W między czasie postanowiłam nieco zmienić w niej wystrój. Znalazłam niedrogie tkaniny wełniane – sklep internetowy, który dysponował sporym wyborem kolorystycznych. Mimo, że nie mogłam dotknąć ich i poczuć ich delikatności postanowiłam skorzystać z usług takiego miejsca. Materiał ten chciałam wykorzystać na nową narzutę na łóżko oraz poduchy. Wprawdzie nasza sypialnia jest pokojem zamkniętym, do którego nie wchodzą goście, ale lubię mieć przykrytą pościel. Zawsze chroni to ją przed kurzem i ładnie wygląda. Tkaniny wełniane uznałam za rewelacyjny pomysł. Wybrałam odcień szarego, który lekko wpadał w niebieski, dla uzyskania kontrastu. Ściany były szare, a błękit chciałam zastosować w dodatkach. Wśród nich były zasłony oraz nowe donice do kwiatów. Dokupiłam też kilka poduszek, które obszyłam niebieską wełnianą tkaniną, nadając im puszystości.

Przy pomocy kilku, bardzo drobnych i niedrogich zabiegów, w rewelacyjny sposób odmieniliśmy naszą sypialnię. Wszystkie barwy idealnie ze sobą współgrały i tworzyły piękną całość. Z całą pewnością będę częściej pokazywać to miejsce znajomym, bo mam czym pochwalić się. Uważam, że ten mały remont dobrze mi zrobił i unowocześnił nasz dom.