Nowa firma z panelami grzewczymi

panele grzewcze

Mieszkam na jednym z katowickich osiedli. Jakiś czas temu jakaś nowa firma wynajęła lokal, który od dłuższego czasu stał pusty. Byłam bardzo ciekawa co tam jest i postanowiłam, że przy okazji wejdę. Okazało się, że jest to firma handlowa, która oferuje ogrzewanie na podczerwień i podobno są to ekologiczne rozwiązania.

Panele grzewcze to doskonałe rozwiązanie

panele grzewczeKiedy weszłam do środka były tam panele grzewcze na podczerwień, które ogrzewały to pomieszczenie. Ponadto były również wystawione grzejniki na podczerwień przeznaczone do sprzedaży. W lokalu było bardzo przyjemnie i czułam, że ciepło jest równomiernie rozprowadzane. Zapytałam właściciela jak funkcjonuje takie ogrzewanie na podczerwień, ponieważ nie miałam o tym zielonego pojęcia. Właściciel porównał ogrzewanie na podczerwień do promieni słonecznych, które ogrzewają ziemię. Działa to w taki sposób dzięki falom elektromagnetycznym. Byłam zaskoczona i uznałam, że panele grzewcze to naprawdę doskonałe rozwiązanie, które na dodatek jest tanie i energooszczędne. Co jest najciekawsze, czego się dowiedziałam to fakt, że ogrzewanie na podczerwień działa w taki sposób, że nośnikiem ciepła są ściany, sufit czy podłoga a nawet osoby, które przebywają w pomieszczeniu, które jest ogrzewane. Nie spodziewałam się, że tego typu rozwiązania w ogóle są dostępne! Na dodatek instalacja jest bardzo tania a panele grzewcze łatwe w obsłudze. Kiedy wyszłam z tego sklepu uznałam, że idealnie byłoby mieć takie panele grzewcze na podczerwień w domu.

Opowiem o wszystkim tacie jak wrócę i zobaczę co on na to powie. Gdybyśmy wykorzystali takie rozwiązanie to na pewno udałoby się zimą zaoszczędzić dużo pieniędzy, które można przeznaczyć na przykład na wakacje w przyszłym roku. Miło byłoby gdzieś razem wyjechać. Dawno nigdzie nie byliśmy.

Jeśli interesują Cie panele grzewcze, to zajrzyj na stronę: http://twojaekoenergia.com

Published
Categorized as Dom

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *