Nowe podświeltane meble ładnie wyglądają

Dzisiaj dowiedziałam się, że moja szefowa planuje remont w aptece, w które pracuję. Bardzo się ucieszyłam z jej pomysłu bo nasza apteka nie wygląda ciekawie. Wszystkie meble, które mamy są stare i wiele razy wspominałam już że przydałby się u nas remont. W okolicy powstało sporo aptek i wszystkie są bardziej nowoczesne niż nasza.

Szefowa wybrała podświetlane meble

podświetlane meble apteczne w BydgoszczyWszystkie meble, które pojawią się w naszej aptece będą wykonane przez stolarza na specjalne zamówienie. nasza apteka nie jest duża i jeśli zależy nam na funkcjonalnym pomieszczeniu to musimy je dobrze zaprojektować. Szefowa już o to na pewno zadba bo ma bardzo dobry gust. Stolarz, którego zatrudniła ma spore doświadczenie i wiele różnych zleceń na swoim koncie. W trakcie remontu ja z koleżanką mamy urlop. mam nadzieję, że w tym czasie pogoda nam dopisze bo planuje zabrać moje dzieciaki nad morze. Meble maja być zamontowane przez stolarza, który będzie je wykonywał. Okazało się, że szefowa zamówiła meble z podświetleniem ledowym. Jest ono modne w dzisiejszych czasach a przy okazji oświetlenie to jest bardzo oszczędne. Podświetlane meble apteczne w Bydgoszczy na pewno spodobają się naszym klientom. Nasza apteka ma dobra renomę ale w dzisiejszych czasach klienci zwracają uwagę na wystrój. Bardzo się ciesze, że apteka w której będę pracować będzie bardziej nowoczesna. Dzięki temu nasze warunki pracy się poprawią. Mój urlop powoli dobiega końca. Wróciłam już z dzieciakami do domu bo jutro idę do pracy.

Jestem bardzo ciekawa jak wygląda apteka, w której pracuję po remoncie. Na pewno się sporo zmieniło. Szefowa miała wszystkie leki poukładać żeby było nam jak nalepie. Ciekawe czy się odnajdę w nowej aptece. Dzisiaj miałam bardzo miły dzień. Wielu klientów chwaliło nasz nowy wystrój. Jestem bardzo zadowolona ze zmian, które zaszły.