Nowoczesny projekt domu dla klienta

 

W biurze projektowym w Bydgoszczy pracowałem od niedawna. Przeprowadziłem się do tego miasta w poszukiwaniu lepszej przyszłości i jak się okazało, podjąłem trafną decyzję. Pracę znalazłem szybko, ponieważ posiadałem spore doświadczenie.

Zamówienie nowoczesnego projektu domu przez ważnego klienta

nowoczesne projekty domów jednorodzinnychBiuro, które mnie zatrudniło działało na rynku od jakiegoś czasu, ale od niedawna oferowano tam projekty domów. Wcześniej projektowano tylko hotele czy biurowce. Na projektach domów znałem się doskonale i to ja miałem obsługiwać klientów, którzy planowali wybudować własny dom. W ostatnim czasie pojawiło się wielu klientów, ale jeden zrobił na mnie szczególne wrażenie. Interesowały go tylko nowoczesne projekty domów jednorodzinnych i takiego rozwiązania oczekiwał. Byłem na bieżąco z projektami i wiedziałem doskonale czego oczekuje ten klient. Jak się okazało, był to jakiś radny, który był ważną postacią na arenie politycznej. Wiedziałem, że projekt nowoczesnego domu dla tego człowieka musiał być wykonany bardzo solidnie. Na czas pracy dla tego klienta nie przyjmowałem innych zleceń, ponieważ chciałem to jedno wykonać profesjonalnie. Klient chciał projekt piętrowego domu w nowoczesnym stylu. Zależało mu na dużym tarasie i przestronnym salonie połączonym z kuchnią. Tylko takie informacje uzyskałem od tego klienta i resztę musiałem wymyślić sam. Miałem pełną głowę ciekawych pomysłów i wiedziałem, że zaprojektuję dla tego klienta nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny.

Klient był zachwycony projektem domu mojego autorstwa i od razu zlecił jego budowę. Firma uzyskała bardzo dobre rekomendacje i dzięki temu bardzo dużo osób zaczęło się zgłaszać po projekty domów. Właściciel biura projektowego był zadowolony, że właśnie mnie zatrudnił.

Więcej informacji można znaleźć na https://wytworniapp.com/