Odnaleźć szczęście w PR

Historia zatacza koło. Niegdyś uznawałam to powiedzenie za bujdę. Dzisiaj w pełni się z nim zgadzam. Dlaczego? Moja kariera zawodowa jest na to niepodważalnym dowodem. 

Od pucybuta do… 

skuteczne public relations w WarszawiePamiętam czasy, kiedy otwierając własną firmę korzystałam z usług agencji pr. Totalnie nie zdawałam sobie sprawy jak istotne jest budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Uważałam, że „zrobi się on sam” poprzez dobrą jakość usług. Będąc na stanowisku kierowniczym, częstokroć szczegółowo przyglądałam się raportom, które prezentowały wyniki pracy agencji. Nie ukrywam, że sporą przyjemność sprawiało mi ich czytanie. Uważałam to za coś ciekawego. Coś w co warto się bardziej zagłębić. Dlatego też, szybko pozbyłam się swojego serwisu komputerowego, sprzedając go w bardzo korzystnej cenie. W zamian za to, całkowicie poświęciłam się dziedzinie public relations. Zrobiłam potrzebne studia, po  czym zatrudniłam się w firmie, która niegdyś stanowiła dla mnie usługi. Ostatnio, będąc na weselu ktoś zapytał mnie, czym się zajmuję w życiu. Moja odpowiedź brzmiała: robię skuteczne public relations w Warszawie. Gdy odpowiedziałam, nie mógł uwierzyć dlaczego poświęciłam prężnie działającą firmę dla czegoś niepewnego, dla działań których nie widać od razu. Bez wahania odparłam, ze dzięki stabilności finansowej oraz pracy pełnej wyzwań, dopiero teraz jestem w życiu szczęśliwa. Niesamowite, jak zawiłe są koleje ludzkiego losu…

Czasami aż ciężko uwierzyć, jak niewiele potrzeba aby być w życiu spełnionym. Uważam jednak, że cały sęk tkwi w tym, aby odnaleźć takową branżę, co zdaje się być najtrudniejszą rzeczą w życiu. Niewątpliwie… warto!