Odsprzedany fotelik samochodowy

Nie planowałem mieć więcej niż jedno dziecko, ale jakoś tak się ułożyło, że mieliśmy dwójkę. Nawet nie było z niczym kłopotów, bo Julka miała rzeczy po starszej siostrze. Kiedy córki dorosły to postanowiłem wszystkie rzeczy sprzedać na portalu internetowym.

Fotelik samochodowy kupiony przez młodą matkę

foteliki samochodowe espiroMieliśmy wózek, kołyskę i masę ciuchów, które były w dobrym stanie. Najlepiej jednak wyglądał fotelik samochodowy, który praktycznie wcale nie był zniszczony. Takie foteliki samochodowe espiro były w dobrych cenach i dlatego kupiliśmy taki porządny. Postanowiłem go w pierwszej kolejności wystawić na sprzedaż. Zainteresowanie fotelikiem było całkiem sporo mimo iż cena wcale nie była taka niska. Kiedy zadzwoniła do mnie młoda kobieta to uznałem, że chętnie sprzedam jej ten fotelik. Cena była dla niej nieco wysoka, ale razem z żoną ustaliliśmy, że możemy ją zniżyć. Ta kobieta podczas rozmowy telefonicznej zrobiła na mnie dobre wrażenie i zgodziłem się sprzedać fotelik samochodowy w niższej cenie. Przyjechała po niego już następnego dnia rano. Kiedy go zobaczyła, to była pod wrażeniem, ponieważ sądziła, że jest z gorszym stanie niż wskazywało zdjęcie. Zawsze umieszczałem wiarygodne informacje na portalach z ogłoszeniami i każdy mój klient był zadowolony. Kobieta bez wahania kupiła fotelik dla swojego dziecka. Przy okazji zaoferowałem jej wózek spacerówkę a ona stwierdziła, że również takiego poszukuje. Udało mi się jej sprzedać wózek i fotelik z czego byłem a prawdę zadowolony.

Za pieniądze, które zarobiłem ze sprzedaży rzeczy kupiłem swoim córkom zabawki. Miały kilka swoich ulubionych, o które od dawna prosiły. Kiedy je przyniosłem do domu to były bardzo szczęśliwe. Do wieczora się bawiły a ja byłem szczęśliwy z obrotu spraw.