Ogromne zalety pomadek matowych

Przez wiele lat omijałam swoje usta przy codziennym makijażu, lecz od pewnego czasu to się zmieniło. Dzięki coraz to bardziej unowocześnionym kosmetykom, każda z kobiet ma dzisiaj dostęp do świetnej jakości produktów, które co więcej coraz częściej pojawiają się w przystępnych cenach

Dlaczego pokochałam pomadki?

pomadka do ustMoje usta są naprawdę bardzo małe. Może nie wąskie, lecz swoim kształtem przypominają usta małego dziecka. Być może w krajach azjatyckich, gdzie obecnie panuje moda na małe i urocze usteczka, nawet i cieszyłabym się z kształtu swoich warg, lecz od kilku lat zarówno w europie, jak i na zachodzie mamy modę na duże i pełne usta. Próbowałam różnych, oczywiście domowych sposobów na ich powiększanie, ale nigdy to nie działało a jedyne czego się dorobiłam to paskudnych siniaków. W końcu odkryłam, jak wiele pozytywów niesie ze sobą pomadka do ust i moje kompleksy dzięki temu w zasadzie zmalały do zera. Matowe pomadki do ust uznaję za jeden z najlepszych wynalazków ze świata kosmetyków do makijażu. Dzięki takiej pomadce mogę dosłownie w pół minuty ładnie powiększyć swoje usta i co więcej nadać im dowolnego kształtu, a dzięki temu, że pomadki są matowe efekt wygląda naprawdę naturalnie. Kolejną zaletą jaką odkryłam jest fakt, że taką pomadką mogę wykonać piękny i harmonijny makijaż ponieważ świetnie sprawdzają się one także w roli eyelinera. Poza tym ich trwałość bywa naprawdę fenomenalna. Nałożona rankiem pomadka potrafi być w stanie nienaruszonym aż do późnych godzin wieczornych!

Obecnie w mojej kosmetyczce królują głównie pomadki do ust które pokochałam od pierwszego użycia. Nie wiem dlaczego wcześniej nie skusiłam się na ich zakup tym bardziej, że dzisiaj cena pomadki potrafi być niższa od ceny średniej jakości podkładu do twarzy. Nic dziwnego zresztą, skoro od momentu powstania stały się prawdziwym hitem niemalże na całym świecie!