Otwarcie nowego sklepu dla motocyklistów

W naszym mieście ostatnio panuje ogromne poruszenie. To przez bardzo wiele dotacji, które zostały przyznane. Wielu mieszkańców mających innowacyjne pomysły stara się wykorzystać pieniądze na realizację swoich marzeń, planów. Dzięki temu nasze miasto się dynamicznie zmienia na lepsze. 

Sklep z akcesoriami do motocykli zrobił furorę 

sklep motocyklowyJednak żaden z projektów nie zrobił takiej furory jak sklep motocyklowy który otworzył pan Janek. Od zawsze był on pasjonatem motorów. Kochał je, chociaż rzadko nimi jeździł. Za to wiele motocykli naprawiał oraz nadawał im dawny wygląd kiedy były zabytkowe. Sam nie chciał otworzyć sklepu motocyklowego, namówiła go jego rodzina. Żona tak długo go prosiła, żeby wreszcie swoją pasję przekuł w realne, poważne pieniądze. Zgodził się i jego pomysł jako autorski uzyskał największą dotację. Na otwarcie jego sklepu przyszły prawdziwe tłumy i nie ma się co dziwić. Pan Janek bardzo się postarał a może nawet zaszalał z asortymentem. Półki sklepowe aż uginały się pod ogromną ilością kasków, gogli jak również bandamek motocyklowych. Przyznać muszę, że to przy tym regale widziałam najwięcej młodych chłopaków. Wydzielone były również dwie strefy w sklepie. Jedna dla nowoczesnych motocykli druga natomiast dla starszych. Miejsce było klimatyczne, bowiem na ścianach sklepu pokazana była historia motoryzacji na parku fotografiach – od popularnego kiedyś komarka po najlepsze ścigacze, które można obecnie dostać na rynku. Pan Janek zadbał również o dużą ilość części.

Mój tata sam zdecydował się na to, aby odkurzyć swój stary motocykl. Widziałam błysk w jego oczach kiedy weszliśmy do sklepu pana Janka. Widać było, że i on jest szczęśliwy z powodu tak ciepłego przyjęcia przez mieszkańców. Wszyscy będziemy jego klientami.